Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 17:20:57 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Spamujące prywatne wiadomości  (Przeczytany 4137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline admin

  • Administrator
  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • ***
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
  • Administrator techniczny
    • Strona domowa programu Copy Handler
Spamujące prywatne wiadomości
« dnia: 19.01.2010, 21:59:48 pm »
Witam,
Ostatnio pojawiło się u nas kilka zgłoszeń związanych z rozszyłaniem spamu w prywatnych wiadomościach. Odpowiednie środki zostały przedsięwzięte, aby przeciwdziałać zaśmiecaniu skrzynek użytkowników w przyszłości.
Niestety automat nie jest w stanie wychwycić wszystkiego, więc jeśli ktoś z Was otrzyma jakieś niechciane wiadomości, które będą wyglądać na spam (różnego rodzaju promocje produktów/stron, zachęta do kupowania czegoś, itp.) - proszę o zgłaszanie tego administratorom serwisu.

Pozdrawiam,
Admin Techniczny

Offline rainok

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1388
  • Reputacja: 17
  • 2x Żółw stepowy
Odp: Spamujące prywatne wiadomości
« Odpowiedź #1 dnia: 19.01.2010, 22:35:10 pm »
Mi się na razie nie przydarzyło nic takiego ..
Ale przyznam że szokują mnie takie spamy ..

Offline Jakub

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1516
  • Reputacja: 23
  • Testudo Hermanni żółw grecki o imieniu Tuptuś
Odp: Spamujące prywatne wiadomości
« Odpowiedź #2 dnia: 20.01.2010, 18:38:43 pm »
ja też jeszcze natym forum się z tym nie spodkałem a szkoda by było zaśmiecać takie fajne forum :)
Pozdrawiam Jakub

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Spamujące prywatne wiadomości
« Odpowiedź #3 dnia: 21.01.2010, 00:10:16 am »
No ja dostałem, info o innej stronie, a nie było tam wzmianki, o zgodzie administracji strony zolw.info

Offline admin

  • Administrator
  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • ***
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
  • Administrator techniczny
    • Strona domowa programu Copy Handler
Odp: Spamujące prywatne wiadomości
« Odpowiedź #4 dnia: 21.01.2010, 07:44:23 am »
Najlepiej zgłaszać na PW takie rzeczy - do mnie i/lub Beaty. Jesli ktos ma cos ciekawego do napisania, to ma do tego cale forum - nie ma potrzeby na siłę zapychać komuś skrzynki z wiadomościami.
Poza tym (z tego co mi wiadomo) nikt nie ma zezwolenia administracji zolw.info na tego typu praktyki (administratorzy też tego nie robią). Gdyby to się kiedykolwiek miało zmienić, pewnie pojawi się stosowna informacja na forum/stronie.

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Spamujące prywatne wiadomości
« Odpowiedź #5 dnia: 23.01.2010, 13:21:31 pm »
No ja dostałem, info o innej stronie, a nie było tam wzmianki, o zgodzie administracji strony zolw.info

Regulamin zabrania rozsyłania spamu. Jeśli chcemy przekazać coś wiekszej liczbie osób i nie narusza to regulaminu - od tego jest forum. Prywatne wiadomości służą jako kanał komunikacji miedzy poszczególnymi osobami.

W pewnym sensie każda masowa korespondencja, wysyłana bez zgody, nie do konkretnej osoby tylko gdzieś w świat to spam.

W serwisie mamy opcję prenumeraty newslettera. Jest to masowa korespondencja, którą wysyłam od czasu do czasu, zwykle gdy pojawiaja się nowe artykuły, czasem dodaje moje przemyślenia. Różnica jest taka że każdy ma wolny wybór czy chce to otrzymywać czy nie. Zawsze też można się z tego wypisać, bez potrzeby pisania do administracji.

Ja spamu i wszelkich mailingów na które nie wyrazilam wyraźnej zgody wprost nienawidzę. Mamy taki zalew informacji, tyle cyfrowego śmiecia wszędzie że czasem brak już sił by z tym walczyć. Słowem - nie róbta drugiemu co wam niemiłe...
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU