Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 23:43:29 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Wysyp nowych artykułów  (Przeczytany 12244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Wysyp nowych artykułów
« dnia: 14.11.2010, 20:35:47 pm »
Akcja odkurzania szuflady a raczej czeluści mojego kompa, gdzie tkwią zalążki i szkice tekstów a nieraz prawie gotowe rzeczy - zaowocowała małą erupcją nowych artykułów. Staram się pisać na różne tematy, ale ostatnio dominują różnego rodzaju recenzje (akcesoria hodowlane, filmy), ciekawostki (artykuł o Samotnym Georgu) czy tematy z życia wziete - jak temacik o kupowaniu żółwi.
Myślę że takie praktyczne rzeczy są najbardziej potrzebne i poszukiwane.

Jak zapewne zauważyliście powstało coś w rodzaju cyklu o pokarmach. Wiem że dla naszych aktywnych forumowiczów sprawą oczywistą jest to że najlepsza karma to polne zielsko, ale dla wielu osób te kwestie wciąż nie są oczywiste. Ale zapewniam Was że i w tym temacie można się czegoś nowego i ciekawego dowiedzieć. Czasem karma która na oko wydaje się ok, po bliższym zapoznaniu się z etykietą budzi obawy, a czasem puszka karmy podobna do znienawidzonego bioreptu może kryć wewnątrz całkiem miłą niespodziankę.
Na razie napisałam tylko dwa arty - o Biorepcie własnie i o Karmie ZooMedu - którą niniejszym przestaję polecać. Reszta recenzji będzie również jak sądzę przydatna, ciekawa, a może w pewien sposób odkrywcza. W tym miejscu dziękuję Wojtkowi (witii) za pomoc w pracy nad tym cyklem. Będą kolejne recenzje a na końcu nasz prywatny ranking :) 

I jeszcze kolejna nowość:

Artykuł o żywieniu wodniaków dostarczyła mi Viktoria, za co ogromnie dziękuje. :)

Nie podaję linków - wszystko jest chronologicznie na stronie głównej - www.zolw.info.
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline Basia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1991
  • Reputacja: 37
Odp: Wysyp nowych artykułów
« Odpowiedź #1 dnia: 17.11.2010, 08:53:48 am »
ja też coś tam przygotowuję, ale idzie mi powoli, bo zapominam :)

Offline Jakub

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1516
  • Reputacja: 23
  • Testudo Hermanni żółw grecki o imieniu Tuptuś
Odp: Wysyp nowych artykułów
« Odpowiedź #2 dnia: 19.11.2010, 23:01:16 pm »
Świetne artykuły Beato. chyba musisz robić częściej takie odkurzanie szuflady  ;)
Pozdrawiam Jakub

Offline majka7412

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 631
  • Reputacja: 3
  • ;D
Odp: Wysyp nowych artykułów
« Odpowiedź #3 dnia: 30.12.2010, 15:35:59 pm »
Bardzo dobry i przydatny, oby takich jak najwięcej
pozdrawiają hela i parys