Strona/Forum > Serwis i forum

Wyszukiwanie strony

(1/6) > >>

evereen:
Mam chwile wolnego w pracy i chcialam obejrzec forum. Szukam adresu strony w google (na rozne mozliwe hasła, nawet szukajac mojego loginu, ktory pokazuje mi "moje" fora) i nic!! Dopiero weszlam znajdujac adres w forumowym dziale  terrarystyki, co wcale nie jest wygodne.
Proponuje utworzyc wyszukiwanie strony pod haslami "żółw", żółwie lądowe" i kilka innych.
Wiecej osob ja znajdzie :)

Bartek:
Ja to osobiście nei wchodzę z tej doment na forum bo jej nei moge zapamiętać, zrobiłem swoją www.zl.xp.pl

Beata:
Miejsce, na którym strona jest w wynikach w googlu zależy niestety nie ode mnie (przynajmniej nie bezpośrednio  ;) ) lecz od jej pageranku, ten zaś z kolei zależy od wielu czynników - ogólnie od mówiąc popularności strony, czyli tego ile stron (domen) do niej linkuje (i jakie są ich pageranki). Google ma na uwadze też czas jej istnienia (im dłużej tym lepiej) i inne różnorodne czynniki (część algorytmu objęta jest zresztą tajemnicą). My istniejemy bardzo krótko i mamy niski PR a słowa kluczowe tj. żółw czy żółwie są bardzo popularne więc póki co jesteśmy dla nich w wynikach gdzieś bardzo daleko, ale z tego co się orientuję po wpisaniu słówka "testudo" jesteśmy gdzieś na 19 miejscu.
Wypozycjonowanie strony wymaga kupy czasu, niekiedy też odpowiedniej optymalizacji i promocji strony (linki). Wierzę że kiedyś na pewno będzie lepiej, w końcu każdy zaczynał od zera...
Można natomiast nas znaleźć w niektórych katalogach np. w katalogu onetu, czy salamandry.  :)
Chciałabym dodać serwis do katalogu Googla ale ciągle im to nie działa  :-\

Co do domeny, wiem że jest jaka jest, niestety fajne krótkie domeny kosztują, a serwis nie jest komercyjny, nie przynosi żadnych zysków (przykładowo z reklam), a generuje koszta - prąd, opłaty za łącze, utrzymanie serwera itp.  Oprócz innej domeny przydało by się też szybsze, symetryczne łącze a to słono kosztuje.

Ja osobiście nie wpisuje całego adresu do przeglądarki, ponieważ wchodzę tu często, jest on skeszowany i po wpisaniu literki t - mogę już wybrać go z listy i go zatwierdzić enterem. Innym sposobem na szybkie odnajdywanie strony jest dodanie jej do "ulubionych", "zakładek" itp. w przeglądarce.

evereen:
O.K. Rozumiem  :)
Tak mi sie nasunelo przy wyszukiwaniu wiec napisalam z mysla, ze to szybciej zwiekszyloby ogladalnosc i popularnosc strony.
Pozdr.

Agnieszka:
Ja mam stronkę w "ulubionych" i jak wchodzę na internet to odrazu mi sie pokazuje. Od włączenia kompa trwa to jakieś 2 sekundy!  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej