Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 19.04.2024, 17:08:44 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Za co dostalam minusa?  (Przeczytany 17462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nerever

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 3
  • Posiadany gatunek: żółw grecki (testudo hermanni)
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #15 dnia: 02.11.2009, 19:32:39 pm »
Wszyscy źli - Ty dobra. Może rzeczywiście warto pomyśleć nad sensem tej dyskusji.
Stany nie są wspaniałe? Mają w sobie coś, co nie pozwala żadnemu krajowi UE spać spokojnie. Są jednym państwem, nie są od nikogo zależni, mają potężne siły i ludzi, którzy są jednymi z najbardziej wpływowych na świecie. Temat odbiega od rozmowy, ale skoro "nie jesteś taka pewna" to lepiej nie pisz czego nie wiesz.
I czuję lekką aluzję w moim kierunku kiedy pisałaś o oddawaniu zwierzaków... Wiesz co... Masz rację :-) Chciałem oddać swojego zwierzaka i mało tego nadal chcę to zrobić, bo boli mnie to, że nie mogę mu zapewnić warunków odpowiednich dla niego. Jednak Ty chyba jesteś na tyle... bezczelna (?), że musisz do tego wracać. Jednak ja taki nie będę - do tego mnie nie zmusisz.
Żółw lądowy nie kanibal - mięsa nie wpieprza!

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #16 dnia: 02.11.2009, 19:41:55 pm »
 Masz rację :-) Chciałem oddać swojego zwierzaka i mało tego nadal chcę to zrobić,
Nie "oddac" a zamienic a to dwie rozne sprawy  ;), na dodatek g...wno wez na temat gatunkow i hodowli a zucasz sie jak szczeniak .... Podobaja sie tobie Stany spoko mi podoba sie Irlandia , ale widze jej dobre i zle strony tak jak i w nas samych , radze tobie nad tym troche potrenowac.  :)

Offline Kuba82

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 3
  • 1 szt. t. g.g.; 2 szt. t g.i.; 3 szt. t.m.
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #17 dnia: 02.11.2009, 19:53:46 pm »
hmmmmm kuszace by sie wlaczyc do tej dyskusji.........
Nerever - malo tu osob ktore maja "jaja". Ty je masz ;) (choc nadal sie upieram ze Twoj nick na to nie wskazuje :)  - swoja drogą mysmy sie tez swego czasu spierali :) az wątek w smietniku wyladowal :) Ale tu jestem z Toba. Pyatnie tylko - ile czasu minie az dostane za to minusa......? TO BY MNIE ZABILOOOO  ;D
PS. ahhhh malwa, jak Ty lubisz walic ponizej pasa... Ale i tak Cie lubie, bo sporo mi pomoglas.
pozdrawiam Wszystkich


Offline Nerever

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 3
  • Posiadany gatunek: żółw grecki (testudo hermanni)
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #18 dnia: 02.11.2009, 21:08:14 pm »
- "na dodatek g...wno wez na temat gatunkow" <- o co Ci chodzi w tym zdaniu? Mam nanosić gówno na gatunki? Nie czepiając się reszty - skoro jesteś taka twarda to po co kropkujesz słowo "gówno"?
- "zucasz sie jak szczeniak" Ale na co się rzucam Malwa? Czy ja Ci zarzucam, że nie znasz się na hodowli, jesteś beznadziejna i właśnie GÓWNO wiesz? Nie. A wiesz dlaczego? Bo masz wiedzę, jednak przekazujesz ją często innym w sposób chamski.
- "Podobaja sie tobie Stany spoko mi podoba sie Irlandia" Irlandia ma na świecie tyle do gadania, co mleczyk przed skonsumowaniem go przez żółwia. Nie wiem dlaczego czepiasz się Polski - sama jesteś Polką i wstyd mi, że ludzie tacy jak Ty uciekają się za granicę wiecznie narzekając na swój naród. A może czepiasz się USA, bo to kraj, który wypina dupę na Ciebie, na mnie i generalnie na wszystkich? Daję sobie głowę uciąć, że z chęcią wsadziłabyś swój tyłek w granice ameryki. Problem w tym, że siedzisz przed monitorem i narzekasz na wszystko. Wymieniając zalety Stanów wymienię ich więcej niż wad, u Ciebie jest z Irlandią niestety odwrotnie.
"radze tobie nad tym troche potrenowac." Gdy się do kogoś zwracasz na "ty", to człowiek mający choć trochę szacunku pisze takie słowo z dużej litery. A może tutaj znowu wchodzi w całą sprawę Twoje dysleksja? Nie wiem i dociekał nie będę. Jak widać po minusach nie tylko ja generalnie uważam Cię za osobą trudną w kontakcie. Też nie jestem łatwym osobnikiem do życia, ale mam podstawowe cechy, aby móc kontaktować się z ludźmi: szacunek, honor i odwagę. Honor masz, odwagę też niemałą, ale z szacunkiem u Ciebie jest na bakier i to totalnie. Każdy kto Cie broni próbuje prostować Twoje słowa przede mną, jednak mam swój rozum i wiem kto kiedy ma coś do mnie.

"a nie wydaje bo uroslo czy mi sie juz znudzilo." Zdecyduj się dziewczyno o co Ci chodzi, bo raz piszesz o zamianie a raz o oddaniu.

Kończąc - miło, że Kuba zauważył jedną ważną sprawę - mianowicie, że lubisz walić poniżej pasa. Jednak ja podtrzymam swoje słowa mimo Twoich gburowatych odpowiedzi pod moim adresem. Nie jestem hodowcą - żółwie to moja fascynacja na całe życie. Kocham je i nie czuję się dobrze z myślą, że mój żółw może mieć u mnie źle. Swoimi "realistycznymi" zdaniami nie zmienisz moich poglądów na życie, przykro mi. Temat ten, w którym żalisz się dostanym minusem uznaję za największą porażkę tego forum. Zarówno Ty jak i Twój temat powinniście trafić do gazety Fakt pt. "Skrzywdzili mnie minusem, a przecież jestem najlepsza", a zaraz potem do Rozmowy w toku - może twarzą w twarz by Cię coś Drzyzga nauczyła, bo przez łącze internetowe ciężko coś w Tobie zmienić.

Good night & sweet dreams.
Żółw lądowy nie kanibal - mięsa nie wpieprza!

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #19 dnia: 02.11.2009, 22:12:10 pm »
Miałem się nic nie odzywać, ale jakoś nie mogę przejść obojętnie koło tego tematu... Moje zdanie co do pewnych rzeczy zachowam jednak dla siebie, bo nie widzę sensu komentowania pewnych spraw publicznie. Przypominam tylko, że istnieje coś takiego jak priv, gdzie każdy każdemu może wysłać prywatną wiadomość i się w niej do bólu wyżalić, bo po co w to "wciągać"  innych forumowiczów i burzyć całą harmonię forum?!   

 
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline kondi

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 9
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #20 dnia: 02.11.2009, 22:51:35 pm »
Przeżywacie te oceny jak ..... (tu przez grzeczność nie napiszę, hehs) Malwa, nie przejmuj się, przecież ty tak dobrze mówisz po polsku hihi, aż mi się łezka zakręciła i micha wyszczerzyła, jak to sobie przypomniałem. Mnie od wczoraj, kiedy wpisałem 2 posty po dłuższej nieobecności - jeden o tym, jak przekonałem Kubę do suszek i jeden, że przeżywacie, przybył jeden minus. Mam sobie podciąć żyły, czy coś? Mam nadzieję, że poradziłem komuś jak przekonać swojego zwierzaka do jedzenia suszek, a wiem, że to strasznie ciężkie bywa, bo próbowałem wielokrotnie i kończyło się na połowicznych sukcesach. To, że komuś się bardziej nie spodobało, że nie lubię z tego forum robić onetu i dostałem minusa za reakcję emocjonalną i zero plusów za coś przydatnego, to sprawa tej osoby, nie moja. Będę musiał z tym żyć :D Jakbym miał pisać wypowiedzi dla plusów to bym traktował was wszystkich technicznie, a ja się z kilkoma osobami polubiłem i tyle mi starczy.

ps. studentów męczę, jestem już po egzaminie doktorskim z angielskiego - 5 ;) i byłbym po filozofii, gdyby nie to, że wieczorem, w przeddzień egzaminu facet mi go odwołał :( no i dalej mam na głowie te 1300 stron, ech życie
may you always hear the whisper of wings

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #21 dnia: 02.11.2009, 23:05:32 pm »
Wiez Kondi te minusy to byl tylko pretekst zeby sie dowiedziec o co chodzi, czy naprawde mysliz ze robimy to dla +czy- , ja ogulnie jestem juz zmeczona tlumaczeniem sie czemu pisze z bykami , mysle ze juz wszyscy sie nasmiali kazdy powiedzila co mysli i czas moze zakoczyc ten rozdzila . Jak widac ortografia dla niektorych z nas jest kwestia zycia i smierci, szacunku, wiedzy o zoliwch , nawet przebija to czy gdzies sie bylo i cos widzialo, moze dramatyzuje ale pod ta cala skorupa czekolady tkwi we mnie maly orzeszek kobiecosci ...
A po Polsku mowie bardzo ladnie , jak szczele sobie piwko to nawet lacina mi dobrze idzie  ;).

Offline kondi

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 9
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #22 dnia: 02.11.2009, 23:11:14 pm »
Wiez Kondi te minusy to byl tylko pretekst zeby sie dowiedziec o co chodzi, czy naprawde mysliz ze robimy to dla +czy-

ależ ja wiem, że niektórzy to właśnie dla + robią, nie mam na myśli ciebie, ale niektóre dzieci
may you always hear the whisper of wings

Offline Viktoria

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw żabuti (Geochelone denticulata)
  • **
  • Wiadomości: 5021
  • Reputacja: 70
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #23 dnia: 02.11.2009, 23:12:09 pm »
moze dramatyzuje ale pod ta cala skorupa czekolady tkwi we mnie maly orzeszek kobiecosci ...

nie mam zamiaru się mieszać w te plusy i minusy, ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie  przyznać, że ten tekst jest świetny ;) ;)

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #24 dnia: 02.11.2009, 23:29:56 pm »
 nie mam na myśli ciebie, ale niektóre dzieci
Alez Kadi! Nie wierz ze wszyscy jestesmy dziecmi Bozymi!  <angel> nie uczyli cie w szkole do chole...y , co za bezbozne studia obrales  >:(

Offline Kuba82

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 3
  • 1 szt. t. g.g.; 2 szt. t g.i.; 3 szt. t.m.
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #25 dnia: 02.11.2009, 23:33:30 pm »
....ahhh jak uroczo! i znow zrobilo sie kolko wzajemnej adoracji

:-X

a tak serio, nawiazujac do tematu tego watku (ktory naprawde bardzo duzo wnosi.....), to wydaje mi sie, ze dostalas minusa od kogos, kogo urazilas slownie... Przyznam Ci sie szczerze ze ja na poczatku tez chcialem Ci go postawic bo nie podobalo mi sie ze atakujesz mnie, zamiast poprostu spokojnie wyjasnic mi pare rzeczy. Wychodzisz z blednego zalozenia, iz kazdy potrzebuje silnego kopa w dupe by zaczac dzialac. Osoba ktora sie tu loguje, juz zaczela dzialac, wiec znalazla w sobie wystarczajacą motywacje ;)
Masz wiedze popartą doswiadczeniem (za co masz plusa ode mnie, bo jak juz powiedzialem pomoglas mi), ale staraj sie prosze przekazywac ja mniej emocjonalnie - tylko rzeczowo, zeby nikogo nie wystraszyc (na poczatku jak wylalas kubel zimnej wody na mnie to chcialem az zmienic forum hehe )
pozdr.
« Ostatnia zmiana: 02.11.2009, 23:40:56 pm wysłana przez Kuba82 »

Offline ankan

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw pustynny (Geochelone sulcata)
  • ***
  • Wiadomości: 9194
  • Reputacja: 170
  • Posiad. gat: Żółw lamparci (Geochelone pardalis)x3
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #26 dnia: 02.11.2009, 23:47:01 pm »
A teraz chwila prawdy...:) Plusów i minusów...

Kondi - dostanie plusa za pożyteczna informację o podawaniu suszków i ....zdany na 5 egzamin...:) (gratuluję..:), a minusa - za to, że zaniedbuje tak często nasze forum...

Malwa - plusa za cierpliwe odpowiedzi na naiwne pytania, a minusa za używanie łaciny na polskim forum...

Nerever - plusa za to, że kocha swojego żółwia, a krechę za desantowe stawianie minusów...

Kuba82 - plusa za szczerość, a minusa za to, że chciał zmienić forum...

A ponieważ mam dziś dobry humor - to przyznam tylko plusy...:) Tak na zachętę..:)

I jeszcze Witia - plusa za wiedzę, opanowanie i zdolności strategiczne...:)
« Ostatnia zmiana: 02.11.2009, 23:50:50 pm wysłana przez ankan »
CHCESZ ODDAĆ LUB ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA KLIKNIJ TUTAJ

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #27 dnia: 03.11.2009, 00:02:04 am »
Kuba jestes zywym (jeszcze >:D) przykladem ze kop w duzpsko dzila .
Ankan daje tobie plusa za ladna pisownie , to ze nam zwialas z pod Wawela , i ze glodowalas swojego kolege w imie naszego zlotu, a minusa dam Kadiemu bo on lubi minusy (chyba sprawiaja mu one przyjemnosc :P), i Witi bo lepiej sie ubiera odemnie i na zdieciu lepiej wyszedl z wata cokrowa. ;D

Offline Basia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1991
  • Reputacja: 37
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #28 dnia: 03.11.2009, 00:02:10 am »
Jest godz.00.00. Czas na moje wejście  ;D

"Orzeszek kobiecości" - to jest kwintesencja temaciku. Co za spices!

Offline Kuba82

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 3
  • 1 szt. t. g.g.; 2 szt. t g.i.; 3 szt. t.m.
Odp: Za co dostalam minusa?
« Odpowiedź #29 dnia: 03.11.2009, 00:07:26 am »
taaaaa teraz by sie przydal czat i nocne rozmowy
ide spac, oczy mnie bolą
pa do jutra