Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.03.2024, 06:40:03 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Adoptuję żółwia WAWRSZAWA  (Przeczytany 6023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wege

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Reputacja: 68
  • ADOPCJE ŻÓŁWI- WARSZAWA :)
Adoptuję żółwia WAWRSZAWA
« dnia: 13.10.2010, 19:47:31 pm »
Witam. :) Posiadam przestronne terrarium 100cm x 50cm x 50cm, w którym mieszka Testudo hermani wielkości ok 6-7cm. W terrarium jest lampa grzewcza + lampa uvb. Jestem zwolennikiem zimowania, i przeciwnikiem łączenia gatunków. Jestem w stanie przygarnąć niechcianego greka, o ile obecny właściciel mieszka w warszawie, ponieważ chciałbym aby utrzymywał ze mną kontakt i wpadł zobaczyć warunki w których zwierzak będzie przebywał. Wiosną oferuję przestronny wybieg balkonowy który będzie gotowy na Wiosnę. Żółw będzie miał zapewnione jedzenie odpowiednie dla żółwi lądowych: okres letni - bogactwo łąk i ogródka mojej sąsiadki która ma mnóstwo nagietków :D, zima- suszone zioła + opuncja, grubosz, trzykrotka. Poważnych i zdrowo myślących miłośników żółwi lądowych zapraszam na priv:)
''Wielkość narodu i jego postęp moralny, można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swoimi zwierzętami...''

Pozdrawiam, Mateusz :)

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Adoptuję żółwia WAWRSZAWA
« Odpowiedź #1 dnia: 13.10.2010, 19:51:11 pm »
Dział jest chwilowo nieaktualny. Próbowałam go tymczasowo zamknąć ale widać coś schrzaniłam. Dostaniesz niedługo pw.
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU