Pozostałe > Przyjmę żółwia

Przygarne żółwia lądowego:)

(1/4) > >>

adrianokleja1993:
Witam!
Chciałem się ze wszystkimi przywitać bo jest to mój pierwszy post!
Założyłem ten post ponieważ zafascynowałem się żółwiami lądowym co prawda mam już żółwia żółtolicego ale to jest wodny i chciałem teraz żółwia lądowego i właśnie to moje pytanie jak ktoś chce oddać jakiegoś żółwia lądowego to ja go chętnie przyjmę i się nim zaopiekuje tak jak trzeba, mam kolegę, który ma żółwia greckiego i jak coś nie będę wiedział to kolega mi będzie służył  pomocą i jestem pewien ,że żółw będzie miał u mnie dobrze!
A teraz jakie warunki będzie miał u mnie:
-Mam bardzo duży ogród (mieszkam na wsi) i jak przygarnę żółwia to zrobię mu na wiosnę wybieg w ogrodzie ,oczywiście będzie zabezpieczony przed tym żeby żółw nigdzie nie uciekł!
-Mam terrarium 100 długości 40 szerokość 30 wysokości tylko teraz go trochę przerabiam dla żółwia lądowego!
Teraz trochę o odbiorze:
-Mogę go odebrać w Warszawie lub Lublinie ale jeżeli ktoś ma do oddania żółwia z innej części Polski to tez proszę się odezwać na pewno się jakoś dogadamy!
Przepraszam za błędy ale jestem dyslektykiem!
Jeżeli macie jakieś uwagi co do mojego postu to proszę bardzo pisać, lub jakieś uwagi co do tego zęby było dobrze żółwiowi to proszę śmiało pisać bo ja chce żeby żółw miał naprawdę u mnie dobrze!

rainok:
Poprawiłem twoje błędy .  ^-^
W sumie to warunki masz dobre , zabezpiecz się tylko w lampę UVB i grzewczą , no i czytaj dużo na forum ;)

TomaszW:
Mam nadzieję, że nie jesteś Adam84 ?  ;)

adrianokleja1993:
Nie nie jestem Adam84!A czemu wogóle pytasz czy jeste Adam 84?
Mam lampę uvb 2,0% ale ta bedzie chyba za mała?
Jak tak to kupie sobie większą w zależności jaka bedzie potrzebna!
Wielkie dzieki za poprawienie błedów!
Jak ktoś zdecyduje sie oddać mi zółwia to napewno bede o niego dbał bardzo dobrze a jak bede miał jakis problem to albo mi pomozę kolega albo bede pytał was bo zakładam że mi pomożecie jak bedzie taka potrzeba!
Pozdrawiam ADRIAN

Viktoria:
2.0 to dużo za mało. Do tej 2.0 możesz dokupić 5.0 i stosowac dwie na raz, albo po prostu kupic 10.0. ||Ale to też zależy od gatunku jaki masz zamiar hodować, jeżeli stepowy lub grecki to 10.0.
Fajnie jakbyś byl z nami w kontakcie po zakupie żółwia, zawsze można się na bieżąco czegoś dowiadywać, bo wiadomo, że wiedza teoretyczna nie rowna sie praktycznej ;) poza tym forum umożliwia rozwijanie swojej wiedzy a tego nigdy za wiele ;) a jeżeli chodzi o pomoc to zawsze ją tu znajdziesz.
Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej