Pozostałe > Przyjmę żółwia

Przygarne zolwia stepowego

(1/4) > >>

aaaaaaa:
WITAM. JEŚLI CHCE KTOŚ ODDAĆ ŻÓŁWIA STEPOWEGO W DOBRE RĘCE TO PROSZĘ O KONTAKT E-MAIL: adam.p-telefony@wp.pl

anna-daria:
przeczytaj regulamin
http://forum.zolw.info/adopcja-wymiana-i-laczenie-par/regulamin-dzialu-'adopcja-wymiana-i-laczenie-par'-924/

aaaaaaa:
Witam jestem Adam mam 26 lat mieszkam w Czersku woj.pomorskie. Posiadalem juz kiedys zolwia stepowego niestety uleglem kolezance i podarowalem jej go na urodziny. Bardzo chcialbym zaopiekowac sie zolwiem stepowym i zapewniam ze trafi w dobre rece. Zamierzam zakupic terarium o wymiarach 80x60x30cm poza tym zolw bedzie mial do dyspozycji pokoj zima a wiosna i latem bedzie przebywal w ogrodku! Jesli jest ktos kto chcialby oddac mi zolwia bede wdzieczny prosze o kontakt adam.p-telefony@wp.pl pozdrawiam

neo:
adam jak nie masz jeszcze Terrarium to zastanów sie nad wiekszym Dużo Wiekszym
na zime dobrze byłoby aby żółw nie siedział w pokoju tylko w lodówce

TomaszW:

--- Cytat: neolamprologus w 15.09.2010, 19:39:34 pm ---adam jak nie masz jeszcze Terrarium to zastanów sie nad wiekszym Dużo Wiekszym
na zime dobrze byłoby aby żółw nie siedział w pokoju tylko w lodówce

--- Koniec cytatu ---

Ja bym to uściślił. ;)
Chodzi o zimowanie żółwia, a nie o trzymanie go w lodówce dla samego trzymania.Lodówka i piwnica są przykładowymi miejscami, w których żółw może przespać zimę. :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej