Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 26.04.2024, 01:35:36 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Przyjmę do adopcji żółwia stepowego/greckiego/lądowego  (Przeczytany 4569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ewelinka23poznan

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Witam
Zdecydowałam się zarejestrować na tej stronce, gdyż przeprowadziłam się do większego mieszkania i wcześniej nie miałam warunków do opiekowania się żółwiem. Od najmłodszych lat bardzo chciałam mieć żółwia, bo to przyjaciel na kilkadziesiąt nawet lat, ale z różnych względów nie mogłam go mieć:(
Teraz, kiedy mam warunki do hodowania żółwika, chciałam zamieścić ogłoszenie, że bardzo chętnie przygarnę to stworzonko.
Mieszkam w Poznaniu, ale po żółwika mogłabym pojechać do każdego miejsca w Wielkopolsce.
Mam 23 lata i jestem mężatką, jeszcze bez dzieci.
Nie mam doświadczenia w hodowli żółwi, ale każdy kiedyś zaczynał. Miałam różne zwierzątka: legwana zielonego, 2 świnki morskie, 3 chomiki, 2 króliki, rybki, 2 psy, z czego jeden pies został z moja mamą, gdyż za bardzo się do niej przywiązał i nie chciałam go krzywdzić zabierając go od niej.
Obecnie mam psa służbowego, który nie przebywa na codzień w domu.
Jestem gotowa przyjąć terrarium, bądź zaopatrzyć się w nie. Mieszkam na osiedlu, gdzie jest pełno zieleni, więc żółwik na pewno nie miałby problemów z wybiegiem.
Bardzo kocham zwierzęta i jestem pewna, że żółwik miałby u mnie dobrze, gdyż z natury jestem bardzo opiekuńcza i troskliwa.
Zainteresowanych proszę o kontakt na gg: 2681911, lub maila: ewelinka20poznan@interia.pl
Pozdrawiam
Ewelina


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?