Pozostałe > Przyjmę żółwia

Zaopiekuję się żółwiem Kraków

(1/1)

miziu:
Hej, chętnie przygarne żółwia, a mogę mu zaoferować ciepłe mieszkanko, jedzonko i troskliwą opiekę! Ja jestem studentem i sam mieszkam w Krakowie, dlatego towarzystwo takiego żółwia byłoby wspaniałe. W okresie wakacji oferuje żółwikowi ogród ale to już 40 km od Krakowa. Pozdrawiam :)

Kasienka:
Witaj:)
Świetnie,że masz dobre chęci:)
A czy masz terrarium dla żółwia i oświetlenie itp?
I czy wiesz cos o żółwiach?

miziu:
Jeśli chodzi o żółwie stepowe nie mam doświadczenia w hodowli, aczkolwiek myślę że nadrobie zaległości, zdobędę informacje. Gdy byłem w gimnazjum i liceum, przez 4 lata hodowałem żółwia czerwonolicego, tak aby pomóc kuzynowi. Sam kuzyn miał wówczas 3 żółwie i podarował/pożyczył mi 1 żółwia. Ja opiekowałem się nim w okresie szkolnym wrzesień-czerwiec, natomiast w okresie wakacyjnym żółwie pływały sobie w oczku wodnym u kuzyna. Po 4 latach 1 z żółwi kuzyna wypadł z akwarium :(kuzyn uznał że zostawi sobie żółwia, którego mi oddał pod opiekę (właściwie to miałem się opiekować tylko przez rok). Jeśli chodzi o terrium, mam duże akwarium (tyle że niskie 20 cm), w którym kiedyś hodowałem poprzedniego wspomnianego już żółwia. Dzisiaj marzeniem jest żółw stepowy :)

neo:
akwarium to zdecydowanie złe rozwiązanie
poczytaj sobie dział  " Terrarium i wybiegi " bardzo dużo było juz pisane na ten temat

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej