Żółwie lądowe > Przyzwyczajenia i preferencje pokarmowe żółwi

Nie chce suchego

(1/3) > >>

Ewa:
Co robicie jak nie chce jesc suchego jedzenia? Latem ususzylam babke koniczyne, mlecze i inne zielska. No za nic ich nie tknie. Jestem kiepskim ogrodnikiem i wole nie pokazywac jaka mikro-nasturcja mi wyrosla. Ziol typu bazylia itp kupionych nie rusza. Daje mu teraz troche cykorii i ta mikro-nasturcje i mikro-bratki ale zaraz mi sie to skonczy. Moze macie pomysl skad zdobyc trzykrotke, bo w OBI i innych nie widzialam. Nie mam czasu sie za przeproszeniem podrapac, a ten wybrzydza przy jedzeniu.

Beata:
U mnie pomogło namoczenie suszków w wodzie. Podawałam takie nasączone wodą i mocno odciekniete. Po pewnym czasie z niewiadomych dla mnie powodów zaczął jeść całkiem suche. Te mokre wcianał od razu.

malwa:
Jak dlugo juz tak wybrzydza , moze jeszcze sie nie przyzwyczail do suszonego , jak zglodnieje to zakuma ze to jedzenie one potrafia byc bardzo wybredne.A nie zimojesz go w tym roku?Jak co to spruboj Beaty sposobu ,jesli nie podziala podaj mu swieza trawe, ja nie mam takiego problemu bo u nas nie ma sniegu, mleczaki ,koniczyna , caly rok kwiaty troche gorzej ale nie jest zle.

Grzesiek:
A u mnie poskutkowała jedynie kilku (8) dniowa głodówka.
Strasznie wybredny żółw.

Ewa:
Nie chce go meczyc glodowka, bo on jest w zasadzie rekonwalescentem. Zobacze z tymi namoczonymi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej