Strona/Forum > Ogłoszenia od administratorów i moderatorów

Aktualizacja forum do SMF 2.0

(1/3) > >>

admin:
Dziś spróbuję zaktualizować oprogramowanie forum do nowszej wersji - stara niestety daje się już we znaki i za dużo czasu muszę spędzać łatając problemy, które już dawno zostały załatane w nowej wersji.
To oznacza konieczność wyłączenia tego forum na jakiś czas - podejrzewam, że zajmie to kilka godzin.

Nowe forum będzie wyglądać odrobinkę inaczej i może wymagać zmiany niektórych przyzwyczajeń. Początkowo mogą się też pojawiać drobne problemy, które będę starał się na bieżąco poprawiać.
Mam nadzieję, że się Wam spodoba :)

admin:
Chwilkę to trwało ale aktualizacja zakończyła się sukcesem.
Jak pisałem - przez jakiś czas niektóre rzeczy mogą nie działać zgodnie z oczekiwaniami. W razie czego proszę się nie bać administratora tylko pisać w tym wątku że coś nie gra. Albo wysłać PW.
Można również pochwały tu wrzucać jeśli ktoś czuje taką potrzebę :P

doru:
Kolorystyka jest bardzo męcząca dla oczu, kolory wiodące jak dla mnie zbyt mocne (wszystkie, które są do wyboru). Mało czytelna jest na nich biała czcionka.

admin:
Dziękuję za uwagi.
Kolory są takie jakie dostarczył autor szablonu (a w nich brakuje wersji oliwkowej ze starego forum). Niestety, dorobienie nowej szaty kolorystycznej jest bardzo czasochłonnym zadaniem - prawdopodobnie łatwiej będzie znaleźć inny szablon z lepszą kolorystyką.
Ale poczekamy jeszcze na opinie innych użytkowników forum.

Bartek:
Witam
Dawno mnie nie było i takie zaskoczenie.
Nowa forum jak najbardziej potrzebne, ale przydała by się kolorystyka z poprzedniej wersji. Dostępna paleta kolorów odstrasza i męczy oczy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej