Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.03.2024, 06:40:00 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Do wszystkich którzy piszą do mnie maile...  (Przeczytany 6645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Do wszystkich którzy piszą do mnie maile...
« dnia: 01.08.2007, 19:25:20 pm »
Wątek ten adresuje do osób, które pisały lub zamierzają napisać do mnie maila w związku z serwisem lub(i) jego problematyką.

Na wstępie dziękuję za wszystkie maile i życzliwe słowa.  :)

Chcę zapewnić wszystkich, że zawsze czytam otrzymane wiadomości i staram się na bieżąco w miarę szybko, a zarazem wyczerpująco odpisywać. Ponieważ nie zawsze mam czas a odpisanie dwóch słów w stylu "Tak" "Nie" "Informacje są na forum" nie jest tym co uważam za dobre, czasem czas mojej odpowiedzi bywa stosunkowo długi. Może minąć kilka dni a nawet tydzień czy dwa nim odpiszę, dlatego apeluję o cierpliwość. 

Innym problemem jest zawodność tej formy komunikacji. Zdarza się że maile giną i co gorsza nikt o tym nie wie. Adresat nie odpisuje bo nie dotarł do niego mail a nadawca się niecierpliwi i czuje się zawiedziony, że mu nie odpisano.
Takie sytuacje się zdarzają, dlatego kolejny apel: jeśli od wysłania mi maila w ciągu 2 tygodni nie nadeszła odpowiedź - proszę o ponowny kontakt, gdyż najprawdopodobniej coś po drodze zawiodło.
W tym miejscu warto podkreślić że lepszą z tego punktu widzenia jest komunikacja za pośrednictwem postów pisanych na forum. Ponadto w dyskusji może uczestniczyć więcej osób i więcej osób może dzięki temu skorzystać z pojawiających się w niej uwag.

Niektóre z otrzymywanych maili anonimowo cytuję na forum wraz z moją odpowiedzią. Powodem takiego rozwiązania jest oszczędność czasu - mojego i forumowiczów, gdyż poruszane problemy pojawiają się częściej lub mogą się pojawiać w przyszłości i jest szybciej i wygodniej dla wszystkich jeśli od razu na forum "widzą" swój czy też zbliżony problem. Oczywiście zachęcam wszystkich do "dołączania" się do takiej dyskusji i przedstawiania własnych porad i opinii.
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?