Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.03.2024, 10:56:56 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Małe przemeblowanie w działach  (Przeczytany 3664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Małe przemeblowanie w działach
« dnia: 28.12.2008, 19:53:53 pm »
Dział "Galeria" został zastąpiony działem "Nasze żółwie", gdyż w moim odczuciu nazwa ta bardziej oddaje to co w tym dziale się znajduje. Można tam po prostu zamieszczać opisy żółwi wraz ze zdjęciami i różne historie na ich temat :) Natomiast wszystkie tematy o terrariach i wybiegach przeniosłam do działu "Terrarium i wybieg" gdyż dotychczasowy podział był niezbyt rozłączny i część tematów o terrariach lądowała w dziale "Terrarium i wybieg" a część w dotychczasowej "Galerii". Początkowo dział "Galeria" miał być taką właśnie galerią zdjęć ale w praktyce nie zdało to egzaminu, nie da się w ramach forum wydzielić fotek od dyskusji i na odwrót. Mam nadzieję, że nowy podział będzie bardziej czytelny.

W dziale "Terrarium i wybieg" zostanie utworzony specjalny podklejony wątek gdzie będę zamieszczać linki do najciekawszych opisów i zdjęć w dziale. Pomysł ten mi się nasunął przypadkiem jak przeglądałam stary zakurzony wątek evereen i jej przepiękny wybieg :) Warto takie temaciki odswieżać dla nowszych forumowiczów. W zlikwidowanym dziale "Galeria" było też kilka watków o relacjach z ogrodów zoologicznych, sklepów i giełd. Ponieważ nie było ich zbyt wiele nie zdecydowałam się na razie na utworzenie osobnego działu, co nie jest wykluczone w przyszłości jak wątków pojawi się więcej, na razie wątki poszły do "Ogólnego". :)
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Małe przemeblowanie w działach
« Odpowiedź #1 dnia: 25.02.2009, 16:25:57 pm »
Małych przemeblowań ciąg dalszy.

Tym razem wydzieliłam ankiety "nie-żółwiowe" z działu ankiet i powędrowały do działu "Pomysły, skargi, sugestie, problemy". Nieaktualne pozamykałam. Myślę że tematyczne rozróżnienie jest bardziej czytelne niż funkcjonalne.
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU