Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 22:39:09 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: No i stukły nam 3 lata ;)  (Przeczytany 18144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nulus

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1218
  • Reputacja: 24
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #15 dnia: 22.11.2009, 23:47:13 pm »
Zastanawiam się, czemu jeszcze nie ma tutaj mojego posta ;)

Pamiętam dobrze, jak to się zaczynało...ah, jak szybko ten czas upływa :)
Strona jest wspaniała, dzięki Naszej Beatce, i też Nam, użytkownikom. No i żółwikom ! :D

Sto lat, i idźmy cały czas do przodu, wszak cel jest zacny.  :) ;)

Pozdrawiam, Nulus!

Offline kondi

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 9
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #16 dnia: 23.11.2009, 20:45:48 pm »
Mojego posta też tu jeszcze nie było. Jak wiecie miałem urwanie głowy, ale wreszcie, przy trzecim podejściu, zdałem egzamin z filozofii. Żeby nie było, że ja taki straszny nieuk jestem ;) Po prostu trzeba było ustalić terminy 3 osób w komisji (ach ta trójka wszędzie), no i za pierwszym razem jednej osobie tylko pasowało, za to miałem zdawać miesiąc temu we czwartek o 11, a w środę popołudniem dostałem informację od profesora, że jemu się nie opłaca przyjechać do Krakowa tylko na mój egzamin i zaprasza jak będzie za miesiąc. sami widzicie ile to nerwów. jeszcze kurcze dostałem 2 razy 5 i raz 4, no i wyszło mu, że da mi 4,5, bo jak to powiedział - lepsza mocna 4,5 niż słaba 5. ale kij mu w oko, na szczęście już za mną :)

gratulacje i 100 lat
may you always hear the whisper of wings

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #17 dnia: 23.11.2009, 23:07:41 pm »
Mojego posta też tu jeszcze nie było. Jak wiecie miałem urwanie głowy, ale wreszcie, przy trzecim podejściu, zdałem egzamin z filozofii. Żeby nie było, że ja taki straszny nieuk jestem ;) Po prostu trzeba było ustalić terminy 3 osób w komisji (ach ta trójka wszędzie), no i za pierwszym razem jednej osobie tylko pasowało, za to miałem zdawać miesiąc temu we czwartek o 11, a w środę popołudniem dostałem informację od profesora, że jemu się nie opłaca przyjechać do Krakowa tylko na mój egzamin i zaprasza jak będzie za miesiąc. sami widzicie ile to nerwów. jeszcze kurcze dostałem 2 razy 5 i raz 4, no i wyszło mu, że da mi 4,5, bo jak to powiedział - lepsza mocna 4,5 niż słaba 5. ale kij mu w oko, na szczęście już za mną :)

gratulacje i 100 lat





Ha...ha...ha... jeszcze takich zyczen urodzinowych nie slyszalam  ;D nasz stary maruda , Kondi!!! Nawet sobie wyobrazilam ta twoja blond glowe mowiaca to wszystko , mam nadzieje ze latem sie znowu wszyscy spotkamy!!!

Offline Jakub

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1516
  • Reputacja: 23
  • Testudo Hermanni żółw grecki o imieniu Tuptuś
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #18 dnia: 24.11.2009, 11:03:45 am »
to ja też sie dołączę chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom bo właśnie dzieki nim wszedłem na dobrą drogę do hodowli Tuśka bez was nie dałbym rady i pewnie wielu użytkowników też nie podołało by opiece nad gadzinkami i podziękowania dla Beaty która tak ładnie "ustroiła" strone ;D :D ;) :laugh:
Pozdrawiam Jakub

Offline Radis

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 4
  • Żółw Stepowy "Franklin"
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #19 dnia: 24.11.2009, 17:10:12 pm »
Ja tak samo jak Jakub.Bez tego forum nic bym nie zdziałał.Nie miałbym terrarium, po prostu nic.
Specjalne podziękowania dla Witia za pomoc, pomoc i jeszcze raz pomoc na samym starcie mojej przygody.
Cześć jestem Radek !! :-)
http://radis.posadzdrzewo.pl pomóż przyrodzie

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #20 dnia: 25.11.2009, 10:11:23 am »
Beatko, udało się zdobyć zgodę na wykorzystanie zdjęć do jubileuszowej tapety, czy nie?

Offline Ines

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 2
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #21 dnia: 25.11.2009, 11:20:16 am »
No tak, dołączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego! może mniej zaglądam ostatnio ale napewno z ogromną  sympatią :)

Kurcze, ale ten czas szybko leci...

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #22 dnia: 18.03.2010, 22:48:39 pm »
... a mi dzisiaj stuknął na forum dokładnie jeden roczek - tyle jestem już z Wami :D
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #23 dnia: 18.03.2010, 22:54:25 pm »
Beatko, udało się zdobyć zgodę na wykorzystanie zdjęć do jubileuszowej tapety, czy nie?

Niestety nie mam odpowiedzi w tej sprawie. Dział tapet planuje wypuścić w nowej odsłonie strony. Tym razem zmieni się skóra i dojdzie nieco nowych funkcji. To co zrobiłam zeszłej wiosny to był dopiero taki szkic. :)

... a mi dzisiaj stuknął na forum dokładnie jeden roczek - tyle jestem już z Wami :D


 :) Faktycznie. Pamiętam, dużo pisałam wtedy o Twojej stronie a potem wyniknął temat o tych garbach... Ja też nie mogę uwierzyć że to już rok.
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline Jakub

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1516
  • Reputacja: 23
  • Testudo Hermanni żółw grecki o imieniu Tuptuś
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #24 dnia: 28.03.2010, 16:33:09 pm »
a mi dzisiaj stuknął dokładnie rok na forum i jak widzę ile sie działo przez ten rok to się uwierzyć nie chce życie Tuśka zmieniło się o 360* i to dzieki wam wszystkim moge sie dalej rozwijać jak pomyśle co wyprawiałem na początku hodowli biorept gammarus życie Tusia w klatce z piaskiem i smarowanie jego skorupki wazeliną tak to wyglądało jestem zadowolony z tego roku ;)
Pozdrawiam Jakub

Offline Alicja

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 343
  • Reputacja: 9
  • żółw stepowy-Piękna
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #25 dnia: 28.03.2010, 17:58:50 pm »
Powodzenia Beato  :) Wytrwałości w dążeniu do celu , satysfakcji ze swego dzieła  :) :) :)
Alicja

Offline majka7412

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 631
  • Reputacja: 3
  • ;D
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #26 dnia: 28.03.2010, 18:10:50 pm »
Żeby nam forum jak najdłużej trwało!
pozdrawiają hela i parys

Offline SZUSTI

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Odp: No i stukły nam 3 lata ;)
« Odpowiedź #27 dnia: 28.03.2010, 19:05:23 pm »
Wielkie ukłony i podziękowania za rady dotyczące zakupu  oraz zbudowania terrarium dla żółwia oraz jego prowadzenia, myślenie na temat żółwi oraz opieka nad nimi wydaje mi się że zmianiła sie na przestrzeni ostatnich 15 lat wiem to z autopsji moi rodzice mieli żółwia ( ja byłam malutka 8 lat ) typowy podłogowy, sałatowy długo nie pożył ( wypadł z balkonu pod nieobecność rodziców i został uśpiony) teraz ja zdecydowałam sie na żółwia w terrarium z odpowienimi lampkami jedzeniem ( dzięki Wam i forum ) i po 15 latach gdy jestem dorosła wiem jak dobrze teraz ma się żółw a moi  rodzice tylko wspominają boże jak my krzywdziliśmy naszego żółwia (gdy patrzą na terrarium lampki i doniczki zieleniny) , z niewiedzy i chociażby braku internetu i takich portali
Wielkie Dzięki  :)
Pozdrawiam