Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 13:05:18 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Nowe logo, nowe rangi...  (Przeczytany 4624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Nowe logo, nowe rangi...
« dnia: 25.12.2008, 19:25:32 pm »
Jak już być może zauważyliście od pewnego czasu strona ma nowe logo, którym opatruję moje zdjęcia i inne materiały. Ten sam motyw został użyty do utworzenia ikonek przypisanych do rang na forum. Autorem grafik jest oczywiście Bartek, który niestrudzenie przygotowuje dla naszego serwisu różne piękne grafiki. Ja uwielbiam gimpa ale nie do niego cierpliwości aby poznać te wszystkie niuanse zw. z obróką zdjęć, no i ze zdolnościami manulano-plastycznymi u mnie też średnio.
A teraz zagadka dla spostrzegawczych: czy ktoś z Was odgadnie skąd został zaczerpnięty motyw żółwika do loga/rang? :)

Mam nadzieję że logo i ikonki do rang się Wam podobają. Jak ktoś byłby ciekawy poniżej prezentuję szczegółowe zestawienie wszystkich rang dla użytkowników (dla administacji pojawią się wkrótce osobne).



Punktacja i nazwy nie uległy oczywiście zmianie i nie planuję tego zmieniać, dla najwyższej z rang czyli żółwia olbrzmiego będzie przygotowana specjalna jakaś ekstra ikonka i specjalne przywileje i bonusy, ale jak na razie to daleka przyszłość nawet dla przodujących w zestawieniu bywalców naszego forum.
Wątek ten jest okazją by podziękować wszystkim forumowiczom za ich aktywność, ciekawe przemyślenia i wypowiedzi, do których lubię niekiedy wracać nawet po kilku miesiącach. Przy okazji również tylko wspomnę że na stronie głównej szykują się wkrótce duże zmiany, wręcz rewolucja, ale kiedy to wprowadzę w życie czas pokaże i na ile mi czas pozwoli, ale już nad tym pracuję... ;)
No i wiosenny projekt żółwiowy jest jak najbardziej aktualny i pojawi sie niezależnie od tego kiedy wystartuje nowa strona.       
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?