Strona/Forum > Ogłoszenia od administratorów i moderatorów

Informacja dla użytkowników forum

(1/2) > >>

Beata:
Z uwagi na powtarzające się skargi od moderatorów i innych użytkowników TomaszW został zbanowany.

an_na:
Szanuję decyzję większości aczkolwiek jest mi przykro z tego powodu. Forum to społeczność jak każde inne, są na świecie różni ludzie, różne poglądy. Z każdym nie trzeba się zgadzać. Wystarczy nie ciągnąć dyskusji. Szkoda, że tak wyszło. Mam nadzieję, że teraz zapanuje tu spokój, zrozumienie i harmonia jakiej nie dało się uzyskać z Tomkiem.

ankan:
Też nie jestem za tym aby wyrzucać z forum użytkowników tylko dlatego, że wzbudzają kontrowersje. Tomasz może jakiś off top zaczynał, ale inne osoby kontynuowały niepotrzebnie. Przy braku drążenia tematu źródełko samo by szybko wyschło i zadymy by nie było.

Minka:
Pozbyto się z forum osoby trudnej. Fakt. Ale Tomek zawsze dobrze radził i wielka szkoda, ze jego wiedza już nikomu nie pomoże. Teraz będzie więcej głaskania po główkach. Czy z dobrym skutkiem? Wątpię ale to tylko moje zdanie. Mam nadzieje, że wobec innych ( już nie będę z nicków wymieniać) użytkowników- wulgarnych, chamskich, stosujących agresję słowną konsekwencje również będą wyciągane. Ja ze swojej strony radzę wszystkim jeszcze raz: DAJCIE SOBIE NA WSTRZYMANIE. Świat się od jakiejś wymiany zdań, nawet ostrzejszej nie skończy a im mniej zainteresowania i wałkowania tematu tym szybciej to przejdzie. Dziękuję za uwagę.

Tomasz!:
Mam nadzieję, że już nigdy tu nie wrócę...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej