Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 15:27:46 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Prośba :)  (Przeczytany 5305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline still

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 0
    • SERWIS O ŻÓŁWIACH LĄDOWYCH
Prośba :)
« dnia: 27.09.2007, 10:57:40 am »
Tak jak w temacie chciałem poprosić o to żeby nie bać się zakładać nowych wątków jeżeli dana wypowiedź ma odbiegać od tematu. W ten sposób znalezienie informacji przez nowych użytkowników nie będzie dla Nich tak problematyczne, bo nie będą musieli przeczytać 5-ciu stron dyskusji na temat np. wystroju by znaleźć coś co jest im w danej chwili potrzebne :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam
-still-
-życie dostarcza więcej wrażeń niż fikcja-

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Prośba :)
« Odpowiedź #1 dnia: 27.09.2007, 17:37:55 pm »
Spoko zakładać można, nawet trzeba żeby zapytać.

A jak jest na tym forum z dublowaniem postów, bo czasami się nie znajdzie i pyta się o to samo. Na innych karają ostrzeżeniem za dublowanie postów, ma nadzieję ,że u nas [tak pozwolę sobie napisać] nie ma czegoś takiego?

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Prośba :)
« Odpowiedź #2 dnia: 27.09.2007, 19:34:26 pm »
Ja się podłączam do prośby - dzielcie wypowiedzi na nowe tematy ale i zakłądajcie nawet po kilka tematów z różnymi pytaniami zamiast jeden z kilkoma - łatwiej się potem to czyta, odpowiada i tym zarządza.

A jak jest na tym forum z dublowaniem postów, bo czasami się nie znajdzie i pyta się o to samo. Na innych karają ostrzeżeniem za dublowanie postów, ma nadzieję ,że u nas [tak pozwolę sobie napisać] nie ma czegoś takiego?

Ja uważam że forum jest dla ludzi i nie jestem tu po to by ich "karać". Można zablokowac konto, czy dać ostrzeżenie jak ktoś się po prostu nie potrafi zachować ale to jest inna bajka.
Jak ktoś dubluje posta to się albo dokleja go do starego wątku albo mu podaje linka, albo odpisuje i podaje linka żeby sobie doczytał reszte o której było lub było szerzej, bo czasem pytanie jest trochę inne. Rzadko się zdarzają naprawdę identyczne pytania.
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Prośba :)
« Odpowiedź #3 dnia: 28.09.2007, 11:16:15 am »
No i teraz mamy jasność, i bardzo mi się podoba nastawienie moderatorów i administracji ina tym forum. Bo większości osób nie chce się dzielić i kleić tematów :-)

Offline nulus

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1218
  • Reputacja: 24
Odp: Prośba :)
« Odpowiedź #4 dnia: 28.09.2007, 14:21:19 pm »
Tylko przestrzegam przed wystąpieniem takiego czegoś, że jest 1000 tematów na jedno zagadnienie, i robi się bajzel.

Ale jak zwykle, luzik... :)
Pozdrawiam, Nulus!