Strona/Forum > Ogłoszenia od administratorów i moderatorów

Ruszyły blogi!

(1/4) > >>

Beata:
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w końcu wystartowały blogi. Wszytskich zapraszam do korzystania z nich. Na stronie głównej powstało nowe menu, z którego dla osób niezalogowanych dostępne są dwie pozycje - najnowsze wpisy i instrukcja używanie blogów. Mam nadzieję że jest w tam to miarę wyjasnione ale w razie wątpliwości chętnie pomogę i odpowiem na pytania.

Jest tylko jedna ważna kwestia na którą musze zwrócić Waszą uwagę - blogi mają trochę taki eksperymentalny charakter. Zauważyłam że w kilku miejscach skrypt, który je obsługuje jest trochę niedopracowany. Mam nadzieję że autorzy skryptu to z czasem poprawią, gdyż jak na razie widzę że jest on bardzo często aktualizowany. Postaram się też im zaraportowac znalezione błędy.

Chodzi o to że:

- podczas usuwania własnych wpisów trzeba uważać gdyż nie ma pytania o potwierdzenie tej operacji a jesli wpis jest świeży może nie być jeszcze w backupie i nie będę mogła go przywrócić;

- podczas dodawania wpisu trzeba koniecznie podać tytuł. Próba zapisania wpisu bez tytułu kończy się przeładowaniem strony a wpis znika! Jest to bardzo dokuczliwy błąd i postaram się jak najszybciej zaktualizować skrypt gdy zostanie ten błąd naprawiony ale kiedy to nastąpi nie jest zależne ode mnie.

Całość była testowana pod Linuxem i Firefoxem dlatego proszę też o wszelkie opinie i uwagi jeśli w innych systemach/przeglądarkach coś nie działa.

Niebawem dojdą jeszcze nowe funkcjonalności związane z blogami ale na razie musi się uzbierac troszkę wpisów.  :)

Bartek:
No to zaczynamy prowadzenie swoich blogów, myślę, że będzie to kolejne wspaniale źródło wiedzy, szczególnie teraz gdy zaczęło się zimowanie.

Grzesiek:
Hura ;D
Zabieram się do blogowania.

Beata:
Wasza radość jest moją :)

Zimowanie i przygotowania do niego to faktycznie doskonały temat, bo można sobie później przypomnieć kiedy się zaczęła głodówka, ile żółw ważył itp. Można notować na kartce ale osobiście ja gubię wszelkie kartki które zapisuję, a na kompie wszytsko też mi z czsem gdzieś ginie...

Zresztą pole do popisu jest szerokie i wszelkie obserwacje i przemyślenia żółwiowe na pewno zainteresują sporo czytelników.  <afro>

semiramida:
Mam takie pytanie, czy funkcja blogów została wyłączona? Pytam bo szukam jakiejś uporządkowanej formy na chronologiczne składowanie żółwich zdjęć..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej