Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.03.2024, 02:55:57 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Trochę nowości...  (Przeczytany 3038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Trochę nowości...
« dnia: 25.09.2008, 21:02:25 pm »
Dziś dorzuciłam garść nowych artykułów i parę innych drobiazgów. Zmienił się też nieco wygląd strony. Wszystkie informacje o nowinkach są na stronie głównej w aktualnościach. Mam nadzieję że zrekompensuje to częściowo długi zastój, który miał miejsce.
Jeszcze niektóre linki mogą nie działać, ale najpóźniej jutro powinno wszystko być poprawione.

Zachęcam do lektury i komentarzy. Kolejne nowości wkrótce :)

-----
Zapomniałam dodać, że stuknęło nam właśnie 10.000 postów  ;D
« Ostatnia zmiana: 25.09.2008, 22:17:23 pm wysłana przez Beata »
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline Grzesiek

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 166
  • Reputacja: 4
  • Żółw Grecki
Odp: Trochę nowości...
« Odpowiedź #1 dnia: 25.09.2008, 22:24:53 pm »
Beato składam ci wielkie gratulacje! ;D
Recenzje książek są po prostu świetne.
Ciekawostki są ciekawe ;D
A artykuł o zimowaniu genialny.
A co do 10.000 posta to mogę tylko pogratulować forum wielkiego sukcesu i życzyć dalszych osiągnięć.

Aha i jeszcze jedno. Opcja "szukaj" pojawiła się wraz z nowymi artykułami czy może była na stronie głównej od dawna tylko ja jej nie zauważyłem?
« Ostatnia zmiana: 25.09.2008, 22:28:50 pm wysłana przez Grzesiek »

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Trochę nowości...
« Odpowiedź #2 dnia: 26.09.2008, 09:32:08 am »
Dzięki  :) Opcja szukaj zawsze była u góry i w menu. U góry było też kiedyś tzw. menu górne - teraz go nie ma, bo po upgradzie wygląda jakoś dziwnie.

Z dalszych nowości - drobna zmiana na forum. Jak już kiedyś zapowiadałam wydzieliłam nowy dział na komentarze do artykułów. Zdecydowałam się natomiast połączyć dział "Ogłoszenia od administratorów i moederatorów" z działem "Aktualności" - ich tematyka w zasadzie się pokrywała, a oba nie są zbyt rozbudowane. Mam nadzieje, że każdy się w tym na nowo odnajdzie.  :)

Jeszcze jedna sprawa. Zawsze gdy robię tutaj różne roszady zdarza się że przy wydzieleniu lub scalaniu jakiegoś wątku (zwykle stare dawno zapomniane wątki) niekiedy je tymczasowo przesuwam do moderacji, tzn. że dorzucam je do kolejki rzeczy które muszę zrobić i dlatego chwilowo znikają z forum, tam je sobie spojonie kroje i po pewnym czasie się pojawiają. Wątpie aby było to zauważalne dla uzytkowników, zwłaszcza że to czasem pojedyncze posty ew. inne fragmenty watków, ale gdyby komuś własnie tak nagle "coś zniknęło" to własnie jest prawdopodobnie w moderacji i wkrótce pojawi się jako wątek scalony czy wydzielony.
« Ostatnia zmiana: 26.09.2008, 09:37:39 am wysłana przez Beata »
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Trochę nowości...
« Odpowiedź #3 dnia: 26.09.2008, 16:14:54 pm »
Nowy wygląd strony, jest świetny, prosty, czysty, ale od razu przypada do gustu.
Wszystko łatwo odnajdujemy, nie ma zbędnych rzeczy.

Fajnie, że strona i forum osiągnęły taki poziom i czekamy na więcej i mamy nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Ku chwale żółwiowych skorupek.