Żółwie lądowe > Rozmnażanie

Inkubatory

(1/4) > >>

still:
znalazłem tutaj stronkę z inkubatorami, są tutaj "lodóweczki" dla żółwi i nie tylko ;)
jeżeli ktoś jeszcze ma jakies zdjęcia inkubatorów z sieci lub swojego własnego to proszę o umieszczenie tutaj zdjęcia bądź linka (w przypadku własnoręcznie wykonanego inkubatora zachęcam do opisania jak takie cudo można stworzyć samemu)   http://www.incubatrici.it/incubatrici.htm

Pozdrawiam
-still-

Beata:
No bardzo ciekawe. Szkoda że nie znam włoskiego. Ciekawe czy dałoby się to jakoś zamówić i jakby wyszło cenowo...

Bartek:
Widzę, że są i duże i małe mniejszy coś jak sejf, duży jak szafa pancerna.

Na pewno jest okropnie drogie no i sam transport. No chyba, że ktoś ma kogoś kto sam jeździ w te strony to transport po części odpada bo ktoś zaufany bardziej bezpieczny.

nulus:
Wszystko fajnie, ale moim zdaniem takie inkubatory/lodówki są raczej dla porofesjonalistów.

Sam inkubator można zrobić samemu mieszcząc się w niskich kosztach. Owszem, zawsze jest ryzyko, że coś można spartolić ale...wielu hodowców wykluwa żółwie w sprzęcie domowej roboty.

kondi:

--- Cytat: Beata w 25.09.2007, 19:07:32 pm ---No bardzo ciekawe. Szkoda że nie znam włoskiego. Ciekawe czy dałoby się to jakoś zamówić i jakby wyszło cenowo...

--- Koniec cytatu ---

Już miałem się zabierać za tłumaczenie niektórych rzeczy, ale przecież tam ładnie jest po angielsku napisane. Cennik jest pod linkiem price list - listino, z niego wynika, że można zamówić dostawę na terenie Europy (zakładam, że chodzi o Unię), tylko, że trzeba się pytać w takim przypadku o szczegóły już przy zamawianiu konkretnej rzeczy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej