Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 16.04.2024, 21:15:53 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - żółw grecki Monika [scalony]  (Przeczytany 9883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TomaszW

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 509
  • Reputacja: 9
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #30 dnia: 27.06.2013, 11:28:38 am »
Każę Ci się ogarniać, bo ciągle jak jest afera to kto nią dowodzi :D

Ale Ty nie masz prawa niczego mi nakazywać!!!! >:(

Ok.
Zatem przekazuję Ci pałeczkę! :-X
Zajmij się proszę uświadomieniem Moniki (public relations) oraz zmianą warunków hodowli jej żółwia.

Koniecznie powiadom nas o efektach! >:D
Powodzenia! >:(

Offline ola1021

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 1
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #31 dnia: 27.06.2013, 11:30:10 am »
Ja chyba zaraz nie wytrzymam !!! Tomasz jesteś tu na forum żeby tylko krytykować ?? jesteś tu aby pomóc więc prosze pomagaj a nie krytykuj !

Offline batusia81

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 781
  • Reputacja: 21
  • Stepek Erni, 2 x Tg nabeulensis, grecki- Jasiek[*]
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #32 dnia: 27.06.2013, 11:35:16 am »
O to właśnie mi chodzi, pomoc żółwią to jedno, a mieszanie ludzi dosłownie z błotem to drugie, nie podoba mi się to, ja Moniki nie znam osobiście, a ona nie zna mnie, moja babcia zawsze mówiła spokój może nas tylko uratować i tak właśnie jest, rozmowa na spokojnie przynosi najlepszy efekt i z Moniką da się fajnie porozmawiać, każdy z nas jest innym człowiekiem, na jednego krzyk działa, a na innego odwrotnie zareaguje agresją na agresję, zobacz Tomasz Ty krzyczysz na kogoś i jesteś oburzony że reaguje też krzykiem, a jak na Ciebie się 'krzyknie', zwróci uwagę reagujesz jak?No jak?Też agresja i nic nie widzisz swojej winy...
Pozdrawiam Beata :)

Offline ola1021

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 1
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #33 dnia: 27.06.2013, 11:35:47 am »
HAHAHAHAHA cytat : '' nie dyskutujemy o twoim wykształceniu '' po prostu nie mogę kłamiesz równo tak samo jak ja i ty będziesz mnie jeszcze pouczał. Beata ( kobieta) zjeżdża się tekstami, kurde dorosły nagle.

Offline an_na

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2196
  • Reputacja: 50
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #34 dnia: 27.06.2013, 11:39:37 am »
Poważnie nie możecie skończyć tych dyskusji?
Moniko skoro już "wierzysz" w rady z forum to polecam czytanie wątków  np. n/t żywienia czy co tam potrzebujesz. Nie nakręcaj się znów bo skończy się tak jak wczoraj.

Offline ankan

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw pustynny (Geochelone sulcata)
  • ***
  • Wiadomości: 9194
  • Reputacja: 170
  • Posiad. gat: Żółw lamparci (Geochelone pardalis)x3
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #35 dnia: 27.06.2013, 11:41:51 am »
I znów kolejny wątek do wywalenia. Bo zamiast informacji jak udoskonalić obecne lokum żółwia i jakie terro i wybieg dla niego zbudować to jakiś off top znów leci...:(
Rozmawiajmy na temat, albo skończmy ten wątek.
CHCESZ ODDAĆ LUB ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA KLIKNIJ TUTAJ

Offline ola1021

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 1
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #36 dnia: 27.06.2013, 11:42:40 am »
Tak naprawdę to może mi pomóc tylko Beata, a ten kurde dorosły kurde Tomasz ? Co to ma być ? Dosyć mam tego kolesia ! I tyle (przepraszam za wyrażnie jakiego użyłe ale inaczej się nie da) Więc ty Tomasz ajk chcesz pomoc to skończ w wyrażeniem '' ogarnij się ''    Bo te słowa mogę skierować tylko do cb ..!

Offline batusia81

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 781
  • Reputacja: 21
  • Stepek Erni, 2 x Tg nabeulensis, grecki- Jasiek[*]
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #37 dnia: 27.06.2013, 11:45:35 am »
I znów kolejny wątek do wywalenia. Bo zamiast informacji jak udoskonalić obecne lokum żółwia i jakie terro i wybieg dla niego zbudować to jakiś off top znów leci...:(
Rozmawiajmy na temat, albo skończmy ten wątek.
Aniu dokładnie,Tomasz jak zwykle zaczął ale kompletnie nie widzi swojej winy on ma 'MISJĘ' ludzi z błotem mieszać! Żenada >:D
 

Dodano 27.06.2013, 11:49:11 am
A tak na rozładowanie.Chciałam napić sie meliski, a tu Erni wszystka zjadł :laugh:
« Ostatnia zmiana: 27.06.2013, 11:49:11 am wysłana przez batusia81 »
Pozdrawiam Beata :)

Offline an_na

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2196
  • Reputacja: 50
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #38 dnia: 27.06.2013, 11:49:39 am »
Poważnie Tomasz zaczął wczoraj akcję na czacie?

Offline ankan

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw pustynny (Geochelone sulcata)
  • ***
  • Wiadomości: 9194
  • Reputacja: 170
  • Posiad. gat: Żółw lamparci (Geochelone pardalis)x3
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #39 dnia: 27.06.2013, 11:50:52 am »
Ola - to posłuchaj rad Beaty, ma doświadczenie to na pewno Ci pomoże w sprawie Mai.

A w tym wątku już czas zaprzestać wylewanie sobie nawzajem pomyj na głowę, bo to forum służy do dyskusji o żółwiach.
CHCESZ ODDAĆ LUB ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA KLIKNIJ TUTAJ

Offline an_na

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2196
  • Reputacja: 50
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #40 dnia: 27.06.2013, 12:39:32 pm »
Może wywalić stąd tą kłótnie? bo ciężko przebrnąć do jakiś wiadomości o Mai. A przecież teraz już będą tu wpisy pełne radości i zrozumienia ;)

Offline Minka

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 800
  • Reputacja: 24
  • Żółwie stepowe- Maniek i Marcelinka :)
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #41 dnia: 27.06.2013, 13:21:50 pm »
Ja napisałam ładnego posta w "dyskusji". Dajcie Tomkowi spokój. robi co powinien. A Ty Monika od nowa zaczynasz te swoje kłótnie. i Nie nie Tomek zaczął na czacie. Wyzwiska poleciały od Moniki więc dajcie Tomkowi spokój. Ma chłopak racje i już. Nikt nie wie jakie Maja ma warunki bo słyszymy tylko cudne bajeczki " już się biorę, już robię, już ma, a w ogóle to mi mama nie żyje ale z rodzicami robię terra." ZDJĘCIA. i Nie oczekuje teraz zaufania Monika. Bo znowu kręcisz już dzisiaj, znowu zaczynasz jakieś przepychanki słowne. Batusia wie, że to nie miejsce na dyskusje o wykształceniu i wie zapewne już czemu.

Po za tm Batusia wtedy też tak było: godziny rozmów, będzie pięknie a potem wczorajszy cyrk. Więc nie dziwne, że nie każdy po czymś takim ufa od nowa.

Ja co miałam do poradzenia to poradziłam w "dyskusji". teraz krzyż na drogę bo tylko od Ciebie zależy co zrobisz dalej. I sorry ale Ciebie nie można głaskać po głowie bo as takie efekty jak wczoraj. Ja się nie mam zamiaru więcej denerwować bo już te Twoje wczorajsze cyrki przypłaciłam wysokim cukrem. odezwę się jak dasz dowody, że myślisz i coś robisz.
W sprawie gehenny zwierząt
nie wystarczy bić na alarm,
trzeba bić po gębie.

Offline TomaszW

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 509
  • Reputacja: 9
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #42 dnia: 27.06.2013, 14:00:50 pm »
Oto moje chamstwo (z dzisiejszego wątku Moniki pt.: "Dyskusja"):
"Zgadzam się z tym, co napisały moje poprzedniczki.Najważniejsze to zrozumieć, że za nickami z forum kryją się ludzie w różnym wieku i nie wolno ich obrażać NIKOGO, wyzywać od "kurw" (jak to miało miejsce na ShoutBoxie) lub pisać "morda w kubeł" itp..Na ulicy też tak robisz?Na podwórku przed blokiem?Szanuj innych a będziesz też szanowana.Owszem na forum czasem dyskutujemy dość ostro, ale nikt nikogo nie obraża i nie wyzywa.Rozumiemy się?!

Teraz to przede wszystkim musisz podjąć decyzję, czy zamierzasz zatrzymać żółwika czy oddajesz do adopcji.
Ja jestem za tym, abyś przekazała go komuś z forum, kto zapewni mu odpowiednie warunki.
Pamiętaj - hodowla żółwia jest BARDZO trudna i wymaga dużej wiedzy."




Batusia81
Dziś rano wszystko było już na dobrej drodze.Monika wszystkich przeprosiła (za wczorajszą akcję na shoutboxie) i było ok.
Dopiero jak Ty się pojawiłaś i zaczęłaś rozliczać mnie z wykształcenia - zaczęło się na nowo.Moje wykształcenie to nie Twoja sprawa.
Monika zachęcona Twoimi wypowiedziami zaczęła znowu zachowywać się niegrzecznie.Dowiedziałem się przy okazji, że jestem "chamski".

A wszystko dlatego, że wczoraj stanąłem w obronie Minki, Lulki, Tośki, Oliwki, gdy rzucane były w stosunku do nich obraźliwe słowa (z "k***ami" włącznie).

Może rzeczywiście lepiej trzeba było siedzieć cicho....
Teraz więc będę. :-X
« Ostatnia zmiana: 27.06.2013, 14:09:45 pm wysłana przez Tomasz! »

Offline ola1021

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 1
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #43 dnia: 27.06.2013, 14:55:38 pm »
Ale nie czepiaj się Beaty, bo to ona jako jedyna potrafiła mi na spokojnie wytłumaczyć co potrzebne jest Mai. A ty tylko potrafisz krytykować, i cały czas do niej powtarzać OGARNIJ SIĘ. a za tą akcję z policją to mój tata także może zgłosić twoje pogróżki, kazałeś mi człowieku oddać moje zwierzątko !!!! Jak tam można komuś nakazać ?!

Offline ankan

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw pustynny (Geochelone sulcata)
  • ***
  • Wiadomości: 9194
  • Reputacja: 170
  • Posiad. gat: Żółw lamparci (Geochelone pardalis)x3
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #44 dnia: 27.06.2013, 15:05:35 pm »
Wątek został wydzielony z głównego, który ma dotyczyć żółwika greckiego o imieniu Maja - a ta "dyskusja" zaśmiecała tylko wątek.

Proszę aby wszyscy dyskutanci ochłonęli i skierowali swoją energię na tematy żółwiowe..:)
« Ostatnia zmiana: 27.06.2013, 15:13:12 pm wysłana przez ankan »
CHCESZ ODDAĆ LUB ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA KLIKNIJ TUTAJ