Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 23:15:55 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - żółw grecki Monika [scalony]  (Przeczytany 9810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Minka

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 800
  • Reputacja: 24
  • Żółwie stepowe- Maniek i Marcelinka :)
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #45 dnia: 27.06.2013, 17:01:38 pm »
Nie wiem czy śmiać się czy płakać.. Zadzwoń na policję i powiedz: "Obraziłam wszystkich na forum, zachowałam się jak dzikuska, nie dbałam o żółwia ale jeden chłopak powiedział, ze jak go nie oddam komuś kto się nim zaopiekuje to mnie zgłosi na policję za zaniedbanie i znieważenie." Bo zasugerował co najlepszego możesz zrobić dla żywego stworzenia które traktowałaś, a póki nie udowodnisz, że jest inaczej, w moim odczuciu nadal traktujesz nie jak zwierzątko tylko jak zabawkę. Ty jako osoba mnie na przykład nie obchodzisz zupełnie. Straciłam jakikolwiek szacunek do Ciebie po tym jak DZIECI, z resztą o wiele dojrzalsze od Ciebie, nawyzywałaś od najgorszych. Uważam, że rodzic, nie wiem w końcu który bo raz żyją raz nie, powinien Ci tyłek złoić za to co narobiłaś. Jedyne co mnie interesuje to to, żeby Maja miała dobry, odpowiedzialny dom w którym będzie traktowana tak , jak żółw traktowany być powinien. Tomkowi też chodzi tylko o dobro tego biednego stworzenia.

Sama sobie nagrabiłaś Monika. I nie mów, że TYLKO Batusia bo Janek stawał na głowie, żeby Ci wytłumaczyć! Żebyś Ty wiedziała ile on serca w to włożył. ja tez Ci napisałam spokojnie czego Ci potrzeba. Może jeszcze Ci narysować trzeba? CZYTAJ po raz kolejny Ci powtarzam to i takich bzdur robić i pisać nie będziesz.
W sprawie gehenny zwierząt
nie wystarczy bić na alarm,
trzeba bić po gębie.

Offline ןคภ ๒z

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2314
  • Reputacja: 37
  • greki Stefan i Daisy
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: 27.06.2013, 21:16:06 pm »
Ja już Ci szans parę dawałem... :'(
Wybacz, ale już nie mam siły na kolejną. :(
 
Pozdrawiam ןคภ ๒z

Offline TomaszW

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 509
  • Reputacja: 9
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #47 dnia: 01.07.2013, 10:15:24 am »
Proponuję skasować cały wątek.
Nic nie wnosi i .... psuje humor.

Offline TomaszW

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 509
  • Reputacja: 9
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #48 dnia: 05.07.2013, 23:41:44 pm »
Widzę, że moją grzeczną prośbę zignorowano... :(

Offline Minka

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 800
  • Reputacja: 24
  • Żółwie stepowe- Maniek i Marcelinka :)
Odp: Mój żółwik
« Odpowiedź #49 dnia: 06.07.2013, 09:42:05 am »
Tomuś zostaw ten temat juz w spokoju. Nie warto. Szkoda nerwów, złości. Widać niektórzy zamierzają ją tolerować więc My musimy być mądrzejsi i olać! Na prawdę lepiej ignorować bo potem odbije się w nas to rykoszetem. Nam się oberwie, będzie afera a ona i tak będzie robiła co będzie chciała. Możesz do mnie pisać wiadomości jak coś i się wyżyć :D
W sprawie gehenny zwierząt
nie wystarczy bić na alarm,
trzeba bić po gębie.