Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

 • 08.06.2023, 07:17:12 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Jeżeli chcesz pomóc, to wejdź  (Przeczytany 2736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nulus

 • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
 • ***
 • Wiadomości: 1218
 • Reputacja: 24
Jeżeli chcesz pomóc, to wejdź
« dnia: 13.11.2006, 00:12:45 am »
Witam wszystkich!

Jest to pomysł z innych for internetowych, ale myślę że wart naśladowania.

(Dalszy ciąg posta wycięty przez administratora technicznego)
« Ostatnia zmiana: 13.11.2006, 01:26:12 am wysłana przez admin »
Pozdrawiam, Nulus!

Offline admin

 • Administrator
 • Żółw grecki (Testudo hermanni)
 • ***
 • Wiadomości: 74
 • Reputacja: 0
 • Administrator techniczny
  • Strona domowa programu Copy Handler
Odp: Jeżeli chcesz pomóc, to wejdź
« Odpowiedź #1 dnia: 13.11.2006, 01:25:13 am »
Witam,
Jak widać - nieco zmodyfikowałem powyższego posta - już tłumaczę dlaczego:

1. Rozmowy na każdy temat są jak najbardziej dopuszczalne, niestety nie jest dopuszczalne używanie tego forum do promowania żadnych akcji, reklamowania towaru, prowadzenia akcji wyborczych ani innych tego typu rzeczy. Nie ma znaczenia w tym wypadku to, że jest to akcja charytatywna. Jeśli będą dopuszczalne tego typu posty, to niniejsze forum zmieni się w śmietnik i wylęgarnię wszelkiego możliwego dziadostwa (a tak przy okazji - jeśli ktoś będzie chciał pomóc biednym dzieciom, osobom starszym czy komukolwiek innemu - znajdzie odpowiedni sposób bez tego typu postów).

Tego typu posty będą w przyszłości traktowane jako spam i usuwane (zgodnie z punktem 5j regulaminu), a wobec użytkowników notorycznie łamiących regulamin zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

2. Przeklejanie pomysłów innych ludzi z innych forów jest czymś bardzo nagannym - zwłaszcza dla moderatora tego forum. Zostało to już delikatnie ujęte przez niektórych użytkowników tego forum (a na razie jest ich tylko kilku). Na razie nie zdarzyło się jeszcze nic wielkiego, ale wystarczy jeden pechowy post przeklejony z innego forum lub ze strony a może spowodować to prawne reperkusje dla administratorów tego forum oraz wysyłającego (a co za tym idzie - zamknięcie serwisu).

3. Wypowiadanie się na tematy związane z innymi osobami (np. podawanie czyichs danych osobowych - imion, nazwiska, miejsca zamieszkania, wklejania zdjęć oraz podawanie informacji na temat lekarzy nieswoich zółwii) jest niedopuszczalne. Niektórzy ludzie nie lubią ujawniania ich danych a niektórzy są na to wręcz uczuleni - zwłaszcza jeśli dane są nieprawdziwe.

Być może nie jest to jeszcze jasne, ale administratorzy tego forum wymagają wysokiej kultury osobistej od osób korzystających z forum, ale jeszcze większej od samych siebie i od moderatorów.

Nulus - otrzymujesz w tym momencie ode mnie drugie upomnienie. Jesteś moderatorem na tym forum, ale nie zachowujesz się aktualnie w sposób godny noszenia tego miana. Jeśli takie zachowania się nie zmienią, to zmuszony zostanę do podjęcia odpowiednich kroków (ale nulus się poprawi - prawda ???).

Pozdrawiam,
Administrator techniczny

P.S. Jeśli ktoś chce podyskutować na temat tego posta, mojej niewrażliwości na krzywdę - proszę utworzyć odpowiedni temat w dziale 'Rozmowy na każdy temat'.
« Ostatnia zmiana: 13.11.2006, 01:37:43 am wysłana przez admin »


Sorry, this topic is locked. Only admins and moderators can reply.