Pozostałe > Rozmowy na każdy temat i powitania

Na wesoło

<< < (2/5) > >>

an_na:
A ja podejrzewam, że ma przyklejoną taśmę i to na około. Kiedyś widziałam filmik gdzie żółw latał po domu w przebraniu pająka z okazji Halloween. Czy ja wiem? komfortowa sytuacja to dla gada nie jest.

Tośka:
Jak można gada przebrać?No raczej dla mnie nie jest już to wesołe.
Uśmiechnęłam się na widok zdjęcia z balonem,bo po myślałam o mojej Tośce,ale chyba jest to zrozumiałe,że sama bym czegoś takiego nie zrobiła.Ludzie różne rzeczy wydziwiają

chroman91:

--- Cytat: TomaszW w 25.05.2013, 16:26:09 pm ---Może i jestem przewrażliwiony, ale zdjęcie źle mi się kojarzy. :-\

Było kiedyś na forum o żółwiu, któremu jakiś skurczybyk zrobił dziurę w tarczce nadogonowej i przeciągnął przez nią sznurek, po to, aby żółw mu nie uciekł.... Zdjęcie wyżej zamieszczone skojarzyło mi się z tamtym zdarzeniem.Nie lubię, gdy robi się z żółwia zabawkę.

--- Koniec cytatu ---
Moja jedna samiczka ma taką dziurę ...

QDŁ:
Oczywiście nie miałem zamiaru wprowadzać żadnych tortur na gadach... dziurawienie skorupki? latające żółwie? WTF?

Sam sposób wstążeczka+balon z niczym mi się takim nie skojarzył... Zdjęcie dałem po znalazłem na kwejku i tyle;)

an_na:
Ale przecież nikt Cie o to nie podejrzewa. Wrzuciłeś zdjęcie a my sobie pogadaliśmy ;)
 
Dodano 25.05.2013, 18:15:23 pmhttp://www.youtube.com/watch?v=6WCIrQLvPNA

A tu żółw- pająk.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej