Pozostałe > Rozmowy na każdy temat i powitania

Pokaż swoje pupile [scalony]

<< < (2/234) > >>

Grzesiek:
 :D Fajna gromadka!
Ja dodam coś od siebie.
To moja Agama Brodata Karłowata.
Czyli mój Joguś.  ;D



Taki jest teraz. :D


a taki był kiedy do nas przybył. ;D
 

Viktoria:
Malwa - śliczna collie :) też mam, ale normalnego collie nie border:
:)

I papuga też piękna, ja mam 2 faliste, sprawie sobie kiedyś Are, ale to jak będe już mieskzała sama no i w większym mieszkaniu/domu.

Bartek:
No piękne zwierzątka, a ja w tej chwili nie mam nic, może to i szczęście, bo nie miał bym czasu dla nich.

Viktoria:
Dużo osób twierdzi że nie ma czasu na zwierzęta, wg mnie chodzi o to że nie mają do nich serducha (nie mówie tu o Tobie, Bartek, nie znam Cię :) ), ale ja wiem że nieważne ile będe miała roboty w ciągu dnia i tak znajde maximum czasu dla moich zwierzaków :)

Ines:
Malwa masz super zwierzaki i .... ładne terraria :) Ach, jak fajnie że możesz sobie poszaleć :)
Grzesiek, pierwsze w kolejności zdjęcie Jogusia jest świetne, widać po „minie” że chłopak coś sobie w tej głowinie ostro kombinuje :)
Papuga też ma coś w sobie, o psach nawet nie wspominam, bo wiadomo że mi się podobają.
Wogóle fajne zwierzaki macie :)

To ja odrazu daję swoją „drużynę”.

To mój najulubieńszy piesek, Kropsztyl – zdjęcie dokładnie odzwierciedla jej nieciekawy i ponury charakter:


Od jakiegoś czasu zaczęła „donosić” na Futrzaka, czyli budzić mnie w nocy kiedy tamten niegrzecznie, po cichutku włazi do łóżka :)

A oto i sam Futrzak –  wierny sługus o mentalności pańszczyźnianego chłopa, klasyczny wiejski„Burek” - brudas pchający się do łóżka pod osłoną nocy:




I jeszcze dorzucam Mechacza, 15 letni piesek, w zeszłym miesiącu miała zrobioną b. poważną operację usunięcia guzów, miała 50% szans i ... wyszła z tego :) Notabene też nie najlepszy charakter, bardzo rozpieszczona:



Acha, wbrew temu co sugerują imiona, wszystkie suczki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej