Pozostałe > Rozmowy na każdy temat i powitania

Pokażcie się

<< < (139/139)

Viktoria:
No to elegancko :) świeże też możesz dać :)

semiramida:

--- Cytat: Jan BZ w 26.06.2013, 10:54:08 am ---Jaki to gatunek? Słoniowy, olbrzymi?

--- Koniec cytatu ---

Trudno te dwie grupy gatunków od siebie odróżnić, szczególnie z tego zdjęcia [np. istotnym jest, czy występuje tarczka karkowa].
Znalazłam jednak informację, że zoo z San Diego rozmnaża żółwie słoniowe z Galapagos, więc być może osobnik właśnie tego gatunku jest na zdjęciu. I prawie na pewno jeszcze żyje i dobrze się miewa. :)

A Tobie margherito zazdroszczę po tysiąckroć takiego spotkania. Choruję na takie wielkoludy.. http://www.youtube.com/watch?v=Hidv8jKaet0

margherita:
Semi,Galapagos to moj sen,ktory pewnie nigdy sie nie spelni,ale Corsica nie podaruje :) pewnie nie w tym roku,bo przez wyjazd do polski nie dam rady,ale w nastepnym odwiedze napewno :)
wracajac do zolwia ze zdjecia.pamietal ze spacerowal sobie spokojnie uliczkami Zoo.szkoda ze bylo to tyle lat temu a nie teraz,pewnie na chwile obecna porobilabym duzo wiecej zdjec.pomyslalam ze poprosze moja ciotke,ktora czesto byla w tamtym miejscu o jakies newsy i fotki tej wlasnie gadziny :) sama jestem ciekawa jak tocza sie dalsze losy tej "kruszynki" ;)

she:
margherita ależ super gadzior - ciekawe ile miał lat na tym zdjęciu. Było tam takich gadów sporo, czy tylko jeden taki wielki osobnik się uchował?

ןคภ ๒z:
Dzięki semi. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej