Pozostałe > Rozmowy na każdy temat i powitania

POSZUKIWANY...POSZUKIWANA...:) PILNE

(1/4) > >>

ankan:
W związku z pewną nową inicjatywą na forum, mającą na celu większe umocowanie adopcji gadzinek i poszerzenie działalności na rzecz ochrony żółwi, poszukiwany jest...księgowy lub księgowa...:) Bez długoletniego stażu i doświadczenia...:) Byle wiedział/-a co to aktywa, pasywa i inne tam podobne cyferkowe sprawy, czyli umiał poprowadzić księgowość uproszczoną z niewielkimi wpływami i wypływami rocznymi.
Ktoś z Was, forumowiczów, ma pojęcie o takich rozliczeniach?..:)

Dorcia:
W kwestii formalnej, zaawansowane papiery są wymagane?

an_na:
Poszerz temat proszę. Po co owy księgowy? temat umocowania adopcji jest mi nader bliski!

ankan:

--- Cytat: Dorcia w 12.06.2012, 23:19:32 pm ---W kwestii formalnej, zaawansowane papiery są wymagane?
--- Koniec cytatu ---

Żadne papiery, wykształcenie kierunkowe ani doświadczenie nie są wymagane.
Po prostu musi być to osoba która będzie umiała poprowadzić księgowość uproszczoną.


--- Cytat: an_na w 12.06.2012, 23:26:09 pm ---Poszerz temat proszę. Po co owy księgowy? temat umocowania adopcji jest mi nader bliski!

--- Koniec cytatu ---

Cóż. Uchylę rąbka tajemnicy...:)
Są plany założenia stowarzyszenia aby m.in. wydawać zwierzęta na umowy adopcyjne i kontrolować co się z nimi dzieje u nowych opiekunów. Plany zawiesiły się na księgowości - kiedy okazało się, że prowadzenie takowej jest obowiązkowe. Można oczywiście zlecić taką usługę na zewnątrz - ale to duże koszty na początek i kasa zamiast np. na leczenie chorych żółwi wędrowałaby na rozliczenia...:( Więc miałam nadzieję, że się ktoś z forum znajdzie kto będzie mógł się tym zająć. Początkowo pewno wpływami byłyby składki a wypływami koszta leczenia czy transportu żółwi.

an_na:
Gratuluję pomysłu! Podejrzewam ile zachodu jest z założeniem stowarzyszenia więc szczere uznanie dla Waszego poświęcenia :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej