Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 16.04.2024, 12:58:12 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 7515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #15 dnia: 12.09.2007, 08:33:17 am »
No facet Cię oszukał, może da się to odwrócić bo sam możesz mieć kłopoty jeśli znajdą u Ciebie żółwia a papiery masz inne.

Offline Valturman

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #16 dnia: 12.09.2007, 09:06:07 am »
No facet Cię oszukał, może da się to odwrócić bo sam możesz mieć kłopoty jeśli znajdą u Ciebie żółwia a papiery masz inne.
taaa ciekawe jak? odwrócić to chyba muszę tego faceta, jak powisi 2 dni do góry nogami to się nauczy :)

ale na poważnie. Póki co, człowiek od którego nabyłem żółwia jest b. pomocny - jako pracownik sklepu zoologicznego doradza i w sprawach żółwi posada sporą wiedzę. Zresztą ma mi dzisiaj dostarczyć akwarium terrarium to może go pociągnę za język.

Offline Agnieszka

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 19
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #17 dnia: 12.09.2007, 10:26:57 am »
Pociągnij i to mocno  ;)
TUPTUŚ

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #18 dnia: 12.09.2007, 13:18:14 pm »
Sprawa jest bardzo prosta, kupiłeś u niego żółwia, powiedz mu wprost, że jak nie wymieni papierów na właściwe - pewnie ich nie ma, ale popytać można i postraszyć - to musisz zgłosić to na policję gdyż  chcesz gada zarejestrować a z lewymi papierami się nie da. Logicznie myśląc i tak trafią do jego sklepu i do osób, którym sprzedał jak robił i robi jakieś przekręty to go usadzą i to mocno bo ten temat jest ostatnio w modzie.

Jak chce mieć nadal interes to powinien szybko załatwić papiery, skoro skądś wziął papiery na stepa.


=================================================

Agnieszka, masz  może zdjęcia cites i czego tam jeszcze żółwiowi potrzeba bo ja tego tak na prawdę na oczy nie widziałem.