Pozostałe > Rozmowy na każdy temat i powitania

Tatuaże...

(1/16) > >>

malwa:
Czy ma ktos jeszcze na naszym forum kuku na punkcie tatuowania sie ? Ja moj pierwszy tatuaz zrobilam 3 dni po moich 18 urodzinach, i od tamtego czasu no mosze przyznac ze totalnie poplynelam.Tu pare fotek ktore zamiescilam na innym forum , wiec czemu nie, i na naszym?  ;)

Świetlik:
Wow...no najbardziej zazdroszczę tygrysa, bo ja mam hopla na punkcie tygrysów. Mam ich u siebie w pokoju masę- maskotki, plakaty, powycinane obrazki, zdjęcia z zoo, figurki, breloczek, zeszyty, segregator, piórnik. Taka kolekcja- i sentyment do "dawnych czasów". Może to idiotycznie brzmi, jak 18-letnia osoba mówi o dawnych czasach, no ale co tam! ;D

Gratuluję tatuaży! Są ładnie wykonane :D :D

Bartek:
Bardzo mi się podobają tatuaże, ale sam nie mógł bym mieć, bo z czasem dany motyw mi się nudzi i po prostu bym fioła dostał. Ale u kogoś bardzo mi się podobają.

malwa:
No nie wiem czy tak ladnie wykonane , ale mnie sie podobaja , jedne troche gorsze bo robione dobrych pare lat temu ,drugie troche lepsze , bo bardziej przemyslane.I sie nie przejmuj nie ma zeczy idiotycznych na tym swiecie sa tylko idioci ktozy nie rozumieja ze ktos poprostu jest inny ;). Bartku ja osobiscie nie wyobrazam sobie mnie bez tatuazy. Czasami ludzie mnie pytaja co bedzie jak sie juz zestarzeje , i zawsze odpowiadam ze jak bede juz stara to tyle zeczy bedzie mi zwisac (mowie tu wpelnym tego slowa znaczeniu) ze te moje tatuaze nie beda dla mnie az takim dozym problemem.

nulus:
Ja może bym si kiedyś odważył, ale boje się tego, co będzie na starośc, jak skura straci swoją elastyczność:P Z resztą musiałbym mieć na prawdę dużo kasy, bo w Polsce to drogi interes.
Mój idol James Hetfield znany jest ze swojego zamiłowania do tatuaży, i pewnie zainspirowałbym się czymś z jego ciała :)

http://www.rosshalfin.com/metallica/metallica-colour1538.jpg

To tylko mała część Jamesa :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej