Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.04.2024, 05:46:46 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Wakacje  (Przeczytany 6320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Wakacje
« Odpowiedź #15 dnia: 07.07.2009, 00:07:53 am »

To jaką powierzchnię będzie miał Twój sklep...

Jak duża będzie filia, w której będę pracował tego dokładnie nie wiem, bo nie jest ona jeszcze gotowa i odbywają się w niej roboty wykończeniowe. Ma być ona jednak trochę większa od tej już istniejącej, której powierzchnia wynosi 3. 100 mkw. ;D W poniedziałek wszystkiego się dokładnie dowiem  ;)
« Ostatnia zmiana: 07.07.2009, 00:09:28 am wysłana przez witia »
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline sola

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 16
Odp: Wakacje
« Odpowiedź #16 dnia: 07.07.2009, 08:58:01 am »
Ten sklep przeogromny jest....Skoro tak dobrze traktują tam zwierzaki to ja bym tam z przyjemnością zakupy robiła, bo u mnie w okolicy w zoologach to niestety żółwie sałate i marchewke dostają....A tak wogole jak ten sklep sie nazywa? Mogliby u mnie na Śląsku filie otworzyć :P

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Wakacje
« Odpowiedź #17 dnia: 07.07.2009, 13:54:23 pm »
Sklep nazywa się MEGAZOO  :)
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Wakacje
« Odpowiedź #18 dnia: 07.07.2009, 15:02:33 pm »
Kurcze ... no naprawde trzeba bedzie tam podjechac ;), z Austrii widzialam tylko Wieden, i to tak na szybko bo zaspalismy na pierwszy prom z Bratyslawy  :-[... wiec obiecalam sobie ze kiedys tam wroce zeby pozwiedzac troszke wiecej z tym ze mam nadzieje ze cenowo troszke lepiej u ciebie bo Wieden okropnie drogi.
Przeslij jakies fotki jak najszybciej bo sklepik zapowiada sie bardzo interesujaco, moze my tez cos nowego podpatrzymy w tych terach ;).

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Wakacje
« Odpowiedź #19 dnia: 07.07.2009, 15:36:26 pm »
No może następny zjazd forumowy zorganizujemy w Wiedniu  :) Cenowo jest tu troszkę drożej niż w Polsce, ale na pewno dużo taniej niż w Irlandii  ;) A co do fotek to oczywiście porobię jakieś i wstawię tu na forum, jak tylko sklep już zacznie funkcjonować.
« Ostatnia zmiana: 07.07.2009, 15:39:21 pm wysłana przez witia »
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline gosia101097

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 3
  • Żółw stepowy - Toto
Odp: Wakacje
« Odpowiedź #20 dnia: 07.07.2009, 19:35:21 pm »
Kurczaki nawet nie wiedziałam ile jest nowych odpowiedzi :o a co do sklepu Witia szczęka mi opadła  :o a po ile stoją żółwie?( tak z czystej ciekawości ) ale nie ważne ceny jeśli zwierzęta moją taką opiekę <afro> najbardziej zaskoczona jestem wielkością sklepu :D z tego miejsca dla papug i w ogóle bo u mnie w zoologicznych sklepach siedzi gdzieś z 10 papug (takich większych) w klatce która ma nie cały metr :-[ a żółwie właściwie jest tylko jeden żółw lądowy u nas w zoologiach to ma terra która ma jakieś 30cm :'( jeszcze raz gratuluje!

PS.dziś wyjeżdżam nad morze na 10 dni i wrócę 18 lipca ;) życzcie powodzenia szczególnie z taką pogodą  :-X
To,to,to.... TOTO!!!

Offline sola

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 16
Odp: Wakacje
« Odpowiedź #21 dnia: 07.07.2009, 21:45:32 pm »
W Austrii to ja tez tylko raz byłam a właściwie przejeżdżałam tylko, ale marzy mi się jechać tam kiedyś na narty i po górach połazić....A zlot w Wiedniu całkiem ciekawy pomysł :)

Offline gosia101097

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 3
  • Żółw stepowy - Toto
Odp: Wakacje
« Odpowiedź #22 dnia: 16.07.2009, 07:08:04 am »
Witajcie wróciłam  z lodowatych wakacji znad morza masakra :P tylko jeden dzień był taki że można było się poopalać i to było akurat wczoraj kaszanka na maksa przez pierwsze 5 dni 18-19 stopni lej to weź człowieku wypocznij tam  :o ale nie umiałam się doczekać dzisiejszego dnia gdy zobaczę Toto :D niestety nie mogłam go zabrać ale moja babcia z ciocią spisały się na medal ;D codziennie go kąpały wychodziły na dwór(kiedy ja siedziałam w dresie pozapinana po szyję w drewnianym domku u nas było 30 stopni) miał odpowiednią dietę, pryskane i czyszczone terrarium,czystą wodę w baseniku naprawdę jestem pod wrażeniem ;D :D
Moja ciocia z babcią miały kiedyś żółwia też stepowego był nich zdrowy 10 lat ale później babcia się przeprowadzała i chciała tylko na chwilę zostawić Leonarda(tak się nazywał,choć moja ciocia mówi że Sebastian ale i tak wszyscy mówili Leoś) u takiej pani ale niestety u niej zdechł :'( Smutne ale prawdziwe
To,to,to.... TOTO!!!