Pozostałe > Rozmowy na każdy temat i powitania

Witam

(1/2) > >>

Bartek:
Witam, dopiero co się zarejestrowałem, mam nadzieję, ze na tym forum znajdę wszystkie potrzebne wiadomości o zółwiach lądowych.

bardzo mi się podoba ta strona jak i forum, brwawa dla twórców.

Liczę na miłe przyjęcie.

Beata:
Witamy  ;D

Stopniowo się rozwijamy i rozbudowujemy, też mamy nadzieję że z czasem będzie tu wiele wartościowych artykułów i informacji.
Domyślam się, że masz jakiegoś żółwika, napisz więc o nim coś więcej - jaki to gatunek, ile ma lat, jak się nim opiekujesz itp. ? Chętnie obejrzymy też jego(jej) fotki w galerii. :)

Cieszymy się że strona się podoba, dzięki z słowa uznania :D

Agnieszka:
Cześć Bartek.

Bartek:

--- Cytat: Beata w 18.11.2006, 12:30:10 pm ---
Domyślam się, że masz jakiegoś żółwika, napisz więc o nim coś więcej - jaki to gatunek, ile ma lat, jak się nim opiekujesz itp. ? Chętnie obejrzymy też jego(jej) fotki w galerii. :)


--- Koniec cytatu ---

Co do tego żółwia, to gdy chodził na wybiegu, został mi skradziony, takich mam miłych sąsiadów. Teraz jestem na studiach i nie mógłbym się opiekować maleństwem, dlatego na razie zbieram informacje, a po studiach już tak na poważnie, z dużą wiedzą zajmę się hodowlą żółwi. Więc nie denerwujcie się jak będę zadawał dużo pytań.

Agnieszka:
Odpowiedzialne podejście, szkoda, że ja nie byłam tak odpowiedzialna kupując Tuśka (wtedy jeszcze nie bardzo wiedziałam jak go karmić i przez to za duży urósł).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej