Żółwie lądowe > Sklepy zoologiczne i targi

Cel istnienia tego działu - przeczytaj zanim zamieścisz OGŁOSZENIE

(1/1)

Beata:
Krótkie wyjaśnienie - od początku powstania forum pojawiały się tutaj różne relacje z giełd w jakich uczestniczyli użytkownicy. Podobnie było ze sklepami zoologicznymi. I tak tematy te zostały ujęte w jeden nowy dział. Ale chyba się nie rozumiemy...

Celem tego działu jest prowadzenie dyskusji o giełdach, ew. relacje z pobytu na nich czy relacje i refleksje związane z innymi miejscami gdzie się sprzedaje zwierzęta. Celem tym NIE JEST natomiast zamieszczanie ogłoszeń o nadchodzących giełdach, gdyż jest to nie tylko zaśmiecanie forum - taki post nic nie wnosi, bo każdy kto szuka aktualnych informacji o giełdzie znajdzie je bez problemu w Internecie a nie wybiórczo tutaj. Druga sprawa to kwestia reklamy, świadomej bądź nieświadomej. Ja nie po to ładuję w to forum swój czas i pieniądze by mi ktoś tu sobie biznes kręcił (i to biznes którego zasadniczo, osobiście nie popieram).

Także informuję że wszystkie OGŁOSZENIA o nadchodzących giełdach czy ich reklamy jak też reklamy sklepów będą bezwzględnie usuwane. Dlatego kilka nowych ogłoszeń zostało usuniętych. Niektóre starsze tematy, zostają z uwagi na to, że dyskusja się w nich rozwinęła.

Powtarzające się naruszenia w tym zakresie mogą skutkować zablokowaniem konta.

rainok:
To chciał bym przeprosić za posta o giełdzie .
Myślałem że tam można polecać jakieś giełdy .
Sorry

Beata:
Nie ma problemu.

helkie:
Ja też przepraszam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej