Żółwie lądowe > Sklepy zoologiczne i targi

Sklepy internetowe - POLECANE i ODRADZANE

(1/5) > >>

Beata:
Jak wiadomo od czasu do czasu kupujemy dla naszych żółwi różne akcesoria. Zgodnie z pomysłem Remka proponuję utworzyć listę sklepów internetowych w których warto kupować, bądź przeciwnie - sprzedawca okazał się nie w porządku i chcemy innych przestrzec przed nieudanym zakupem.

Jak pisałam wcześniej kupowałam UVkę w sklepie www.tropik.pl - dobry kontakt (do końca się nie umiałam zdecydować czy będę mogła odebrać osobiście w Warszawie tę żarówkę czy nie), sprawna wysyłka, zamawiałam tańszą żarówkę ale nie mieli jej na stanie i nie mogli akurat na gwałt sprowadzić więc zdecydowałam się na droższą (dziś jestem wręcz wdzięczna losowi że nie mieli tej tańszej bo byłaby za słaba) i z tego co pamiętam nie policzyli różnicy w cenie (w sumie było to kilka zł ale zawsze). Cenowo też było dobrze, taniej niż na allegro, nie mówiąc o standardowych sklepach (prawie dwa razy drożej).

still:
ja kupowałem miseczki termometry i higrometr w http://www.gekon.lublin.pl/ i jezeli miałbym się na tym opierać to mogę to śmiało polecić choćby z tego powodu że już przy drugim zakupie towar wysyłano mi jeszcze przez przelaniem pieniędzy, wszystko ładnie bezpiecznie zapakowane i zgodne z opisami na stronie :)
Co prawda nic tam nie kupiłem nigdy ale dużo dobrego słyszałem też o http://www.szrek.pl/ jednak nie jestem w stanie poprzec tego własnymi doświadczeniami ;)
pozdrawiam
-still-

Remek:
Złożyłem zamówienie na lampkę w: www.zoologiczny.sklep.pl
zamówienie w dniu 13.09 - do dziś zero odzewu. Wczoraj pytałem mailowo co się dzieje z zamówieniem - zero odpowiedzi.

Zalecam ostrożność w kontaktach na odległość :(

still:
a zrobiłeś juz przelew? jestem ciekaw bo mają całkiem ciekawy bogaty asortyment i miałem zamiar niedługo co nie co u nich zamówić ale teraz mocno się nad tym zastanawiam skoro tak traktuję klientów :/

Remek:
przelew zrobiłem, dorwałem jakiegoś ktosia na GG i ponoć dziś do mnie paczka wyszła.
Ponieważ szukam czegoś na tło zapytałem co może zaproponować to .. cóż, kurier przyjechał i poszedł ten ktoś paczki wysłać. No i się nie dowiedziałem nic na temat tego co mogę kupić u nich z tła, co poleca itp :(



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej