Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.03.2024, 00:26:30 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Ogłoszenie sprzedaży żółwi - bez komentarza  (Przeczytany 5743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bombanier

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Ogłoszenie sprzedaży żółwi - bez komentarza
« dnia: 23.05.2019, 10:11:52 am »
Szukając w internacie informacji na temat polskiego hodowcy żółwi greckich, przeglądam różne strony internetowe z ogłoszeniami. Dzisiaj natknąłem się na takie oto ogłoszenie: https://sprzedajemy.pl/3-zolwie-gostynin-2-2461c4-nr58599494
Wg mnie to czyste (edit), psa na łańcuchu bym nie trzymał, a co dopiero żółwie. Zresztą wygląd tych żółwi mówi sam za siebie.

(informacja od moderatora)
Proszę o nieużywanie słów wulgarnych na forum. Mimo częściowego wykropkowania nadal jest to słowo wulgarne.

Temat zamykam, i proszę następne osoby które sprawdzą ogłoszenie o nie pisanie wiadomości do "sprzedawcy". Od pewnego czasu OTOZ zbiera dowody i informacje o żółwiach z ogłoszenia i będą je odbierać.. Nie potrzeba by właściciel usunął ogłoszenie. Sam wygląd żółwi i kółka na ich pancerzu są znęcaniem się nad zwierzętami.
« Ostatnia zmiana: 23.05.2019, 21:57:29 pm wysłana przez Kamil56 »

Offline heres

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Reputacja: 6
  • Pardalis Babcocki
Odp: Ogłoszenie sprzedaży żółwi - bez komentarza
« Odpowiedź #1 dnia: 23.05.2019, 21:29:06 pm »
Nie wiem po co i komu to potrzebne, ale jestem ciekawy czym jest to przyklejone bo w przyszłości pomyślę nad GPS dla mojej żółwicy, ciekawy jestem jak przyrodnicy montuja nadajniki.
:)


Sorry, this topic is locked. Only admins and moderators can reply.