Żółwie lądowe > Sklepy zoologiczne i targi

Żółwie na giełdzie w Świętochłowicach 29.09.2007

(1/3) > >>

Sanae:
Witam ;)
wklejam zdjęcia żółwi z giełdy w Świętochłowicach 29.09.2007. Były jeszcze żółwie stepowe, ale nie mam fotki.
Ogólnie fajnie było, zdziwiłam się taką ilością i różnorodnością gatunków (aż wstyd się przyznać, że jak pierwszy raz obeszłam stoiska, to zauważyłam tylko żółwia jaszczurowatego, bo był duży, a pozostałe żółwiki dopiero za drugim obejściem, ale grunt że znalazłam :D ).  Do szczęścia brakowało mi tylko żółwia gwiaździstego ;)
Żółwiki miały po parę cm za wyjątkiem jaszczurowatego.





żółw lamparci

żółwie lamparcie

żółwie greckie

żółw pustynny

żółwie obrzeżone

żółwie mauretańskie

żółw jaszczurowaty

nulus:
No,no...jestem zdziwiony obecnością takich gatunków w Polsce? Pamiętasz może ceny?

I jeszcze jedno pytanko, to stoisko nie było przypadkiem jakiegoś hodowcy z Czech?

Bardzo ciekawe te gatunki :)

Sanae:
Z tego co wiem np. na giełdzie w Poznaniu też można spotkać różne gatunki żółwi (np. żółwie lamparcie).

Stoiska te należały do polskich sklepów zoologicznych: Szrek i Animals.
Ceny lampartów to 900 zł i 700 zł,  a na zdjęciach przy mauretańskich, obrzeżonych i greckich widnieje 500 zł, przy pustynnym 800zł. O jaszczurowatego nie pytałam.

Wrażenia niezłe, tym bardziej że pierwszy raz miałam okazję zobaczyć na żywo lamparty ;D

Remek:
Sanae duże brawa za fotki. W końcu wiem jak, który wygląda :-)

Bartek:
Bardzo fajne fotki, musiało być fajnie na giełdzie. Trochę bidnie wyglądaja w tych pojemnikach, no, ale co zrobić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej