Żółwie lądowe > Suplementacja

Uginająca się skorupka

(1/4) > >>

chrzanu88:
witam zastanawia mnie stan skorupy mojego zolwia a mianowicie jezeli nacisne go n srodku od spodu to skorupa sie troszk ugina to samo jest na gornej tylniej czesci, u gory na srodku nie zauwazylem uginania sie, ma oczywiscie swietlowke uvb ktora swieci sie 8godz dziennie i podaje mu sepie 1 raz w tyg ale od 2 tyg 2 razy w tyg.  prosze o jakies rady i opinie:)

margherita:
czesc :) co to jest za zolw i w jakim jest wieku? sepie mozesz oprucz sypania na jedzenie zostawic w terra caly czas.zolw ma ewidentne braki wiec sam ewentualnie bedzie podjadal.nie wykluczone ze bedziesz musial wraz ze swoim gadziorkiem udac sie do weta eksperta od gadow

neo:
jak bedziesz mógł to wklej zdjęcia Twojego żółwia wtedy możemy dodatkowo coś podpowiedzieć

chrzanu88:
Zolw stepowy ok4lat zdjecia postaram sie dac jutro, bylem u weta i powiedzial ze jest w wmiare dobrej kondycji, musze go tylko podkurowac po pobycie w sklepie a to potrwa ok pol roku. A sepie ppdawac 2 razy czy wiecej? Mozna to jakos przedawkowac?:) przyrosty tez ma w miare duze i nie ciemnieja mu za szybko z racji braku slonca i nieciekawej pogody

Minka:
Mój ma 3 lata, był miękki bo zoologiku to mu na zlecenie dr. Maluty dawalam wapń codziennie..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej