Żółwie lądowe > Terrarium i wybieg

Pomysł na kryjówkę

<< < (2/5) > >>

Bartek:
Agnieszka, ja będę u mojego Dziadka to go poproszę o znalezienie czegoś takiego, on ma smykałke do tego wkońcu leśnik, nawet korniaki pewnie znajdzie. Tylko trzeba trochę poczekac bo narazie studia.

Agnieszka:
Dziadek - leśnik - superowo!!!

Beata:

--- Cytat: Agnieszka w 07.12.2006, 12:15:37 pm ---No właśnie czegoś takiego szukam!!!!!! Odkupię za każdą cenę!!!!! Ha ha ha ha ha. Mój tusiek ma narazie zrobione coś takiego ze zwykłego pudelka ale podoba mu się.
--- Koniec cytatu ---

Hmm ja w zasadzie nie wiem czy mojemu żółwiowi sie to spodoba (i czy w ogóle sie do tego zmieści) w sumie wolałabym większą kryjówkę no ale zobaczymy, w razie czego chętnie oddam ;D

Mój Tuptuś miał kiedyś, na samym początku tez kartonowe pudełka, chyba z 3 - żywot ich był średnio kilka tygodni, po czym były już tak zryte i dziurawe ze wszystkich stron że nie trzymały sie juz "na nogach" i nadawały tylko do wyrzucenia...
Co do Twojego pudełka - fajne ale wydaje mi się że żółw ma tam za dużo luzu i światła w środku, a żółwie wolą ponoć ciasne i ciemne norki, w których czują kontakt "sufitu" ze skorupką, wtedy czują sie bezpiecznie...

Agnieszka:
Tak, wiem ale światło nie dochodzi - to flesz z aparatu daje takie wrażenie a luźno to rzeczywiście ma, tylko że jak wchodzi tam to zakopuje się we wiórkach i tak śpi, że i tak go nie widać. Narazie tak będzie miał dopóki nie znajdę czegoś fajniejszego.

Bartek:
Prosto zrobić coś takiego, wystarczy pieniek piła motorowa i wprawne ręce.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej