Żółwie lądowe > Terrarium i wybieg

Terrarium Dankana i Tangi

(1/21) > >>

neo:
oto nowe terra moich dzieciaczków . wymiary to 120 x 120 x 80 . czekam jeszcze na świetlówkę na którą ramię już zamontowałem  i jeszcze termometr z higrometrem też bedzie nowy
 
Dodano 08.10.2013, 11:49:12 amJakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia no ale aparat jest starszy niż węgiel na Śląsku

she:
szczena mi opadła - świetne terrarium. Neo sam robiłeś? Jaką masz wilgotność w zamkniętym terro a jaką, gdy masz otwarte?

neo:
Niestety samą skrzynię robiła mi  firma żeby pasowała do mebli kuchennych dlatego musiałem troszeczkę zaczekać aż meble się troszeczkę zużyją  ;D wystrój oświetlenie i korek to już moja robota . wilgotność jaką zaobserwowałem to 45 - 57 % . postaram się o dokładniejsze zdjęcia ale to już przy nowym oświetleniu

batusia81:
Wow  :o Przepiękne terrarium i żółwie maja wypas i wasze oko cieszy, bardzo solidnie wygląda, ono jest zamykane, ale widzę z możesz je swobodnie od góry otwierać?U nie zimujących to świetne rozwiązanie, bo jak w nocy temp spada, zakryjesz i będzie wyższa, ja też przykrywam na noc, tyle że częściowo, bo inaczej wilgotność wzrasta przy całkowitym zakryciu aż do 80 proc.
Plus za to imponujące terro i fantastyczne warunki Twoich maluszków :D

neo:
szczerze myślałem że się nie spodoba przez jakość tych zdjęć . Bardzo minie cieszy że się wam podoba . Terrarium jak dobrze zauważyłaś jest otwierane od góry między innymi aby szło regulować temp. wilgotność i żeby było jak się tam dostać heheh . sam je projektowałem i brałem wszystkie za i przeciw

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej