Żółwie lądowe > Terrarium i wybieg

Terrarium w regale

(1/3) > >>

naftikj:
W końcu pojawił się cień nadziei :P ! Otóż, teraz sprawa przedstawia się tak: prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawi się w moim pokoju nowy (choć nie całkiem :)) mebel - dość duży regał. Mebel ten składa się m. in. z półki, która to właśnie jest powodem mej radości. A mianowicie: jest szeroka (ma ok 1m długości), dość wysoka i głęboka i ma zamontowaną świetlówkę (bo kiesyś pełniła rolę biurka). Więc myślę, że nadawała by się na terrarium dla "gadzinki". Dobrze kombinuję? Tylko... jak to półka, z jednej strony nie ma ścianki i trzeba coś zrobić, żeby wspomniana gdzinka nie wypadła... macie może jakiś pomysł?

nulus:
Możesz tam wkleić, wkręcić lub przybić prowadnice i potem tam wsadzić szybę. Konstrukcja musi być bezpieczna,a i do zółwia musi być łatwy dostęp.

Agnieszka:
No metr to już coś! Jak możesz to wstaw fotkę regału, może razem coś wykombinujemy.

naftikj:
Wstawię jak tylko się u mnie pojawi :)

bela:
popros tate albo starszego brata (jesli masz) to napewno zrobi ci przepiekne to terrarium..

moje jest zrobione z takiego pudla ikeowskiego na kolkach przeznaczonego na posciel..
akurat ktos z moich znajomych sie chcial tego pozbyc..

i do tego doczepilam jeszcze jedno pudelko zeby nindza mial wiecej pow do biegania..a pudelko jest drewniana skrzynka po chyba 6 winach..a moze 8 nie wiem..zagadalam w sklepie z winami zeby mi dali takie dwie skrzynki..dali bez problemu..-grunt to miec dobre pomysly..

jak mama podrzuci mi aparat to zrobie wam zdjecia(wrzuce je do galerii) zebyscie wiedzieli o czym ja tu wogole pisze..

wydaje mi sie niestety ze moje terrarium jest troche za male..ale nie mam jak miec wiekszego..mam malutki pokoj i mnostwo rzeczy..

ale za to codziennie wypuszczam nindze na conajmniej dwugodzinny jogging

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej