Żółwie lądowe > Terrarium i wybieg

Zraszanie terrarium

<< < (2/6) > >>

nulus:
Bela, Ty masz stepowca, a one b. rzadko piją z basenika, głównie załatwiają wszystko podczas kąpieli. Na stepie pożywienie nie mają cały czas świeże, a  u nas tak, więc wody mają tak naprawdę pod dostatkiem.

Ja nie mam w terrariach, bo by tylko błoto było.

bela:
no ja chyba usune tak ty radzisz nulus..

Agnieszka:
No cóż - Grek i Step to dwie różne bajki......

Beata:

--- Cytat: nulus w 17.04.2007, 18:51:03 pm ---Bela, Ty masz stepowca, a one b. rzadko piją z basenika, głównie załatwiają wszystko podczas kąpieli.
--- Koniec cytatu ---

Mój żółw bardzo często korzysta z basenika nuiemal codziennie i jak widzę zawsze coś tam łyknie. Lubi wodę choć mam wrażenie że nie był przyzwyczajony na początku do jej obecności, dopiero z czasem zaczął z niej częściej korzystać.
A to że czasem się załatwia w wodzie (na końcu, zaraz przed wyjściem  :)) to już osobna sprawa.

Jeśli żółw kąpany jest często i terrarium zraszane to żółw się nie odwodni. Ja uważam tyle że po prostu zdrowy żółw sam wie najlepiej kiedy chce skorzystać z wody, dlatego wolę mu zostawiać basenik...

pol@k:
Też będę mieć w terra basenik, moim zdanie to lepsze rozwiązanie niż wyciąganie żółwia i kąpanie, wystarczy zabezpieczyć przed wywrotkami i nie trzeba się bać, że zrobi się bagno  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej