Żółwie lądowe > Weterynarze

Weterynarz woj. podkarpackie [scalony]

<< < (2/5) > >>

Beata:
Każda opinia jest cenna, zwłaszcza że wiemy jakie są cechy dyskalifikujące dana przychodnię.
Jeśli zajmują się dobrze innymi zwierzakami, nie gadają skrajnych głupot... można spróbować, a nuż sie okaże że perłę odkryjemy.

Fido:
Chciałbym odświeżyć temat. Czy ktoś zna w Rzeszowie lub okolicach weterynarza, który zna się na żółwiach? Ciekawi mnie czy Alicja była w tej do której podała namiary, jeżeli tak to z jakim skutkiem.

Bartek:
Obecnie tymczasowo mieszkam w Rzeszowie, no i niestety nie znam tu dobrego weterynarza. Nie mam tu zwierzaka więc nie chodziłem po wetach.
Jedyna taka przychodnia która rzuciła mi się w oczy bo przechodziłem to na bananówce IV ulica chyba osneckiego, taki zielony budynek. Dawno tamtędy nie przechodziłem, ale chyba wszystko dobrze opisałem. Jak leczą i czy znają się na gadach, nie wiem, tak jak wypominałem tylko przechodziłem.

Piter:
Witam...:D

Przeglądnąłem wszystkich weterynarzów ale nie znalazłem takiego z moich okolic....
Jakiego mi polecacie z podkarpacia????



edycja: zmiana tematu dla jasności wątku

ankan:
Np. tutaj masz:

http://forum.zolw.info/weterynarze/rzeszow-lecznica-z-powolaniem/

Jeszcze zależy do czego weta potrzebujesz? Czy standardowe usługi - typu badanie kału, odrobaczanie, przycięcie dzioba? Czy Twojemu żółwiowi coś poważnego dolega?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej