Żółwie lądowe > Weterynarze

Weterynarz Łódź

(1/6) > >>

żłówinka:
Hej mam pytanko a czy zancie dobrego pana lekarze żółwiowego w okolicach łodzi??

żłówinka:
Proszę. Moze znacie jakiegoś weterynarza w Łodźi, Aleksandrowie Łódźkim, Konstantynowie Łódźkim, Zgierzu. Mój Janek jest jakiś nie ten tego i potrzebuję opini specjalisty. Nie hce odpowiedzi od takiego psiego albo innego weterynarza.

tuptuś1:
A mam pytanko czy w Łodzi jest jakiś wet od gadów bo szukałem i nie znalazłem??? :)

ankan:
Obawiam się, że Łódź to lej po bombie...:( Też jestem z Łodzi i mam problem z wetem.
Ostatnio testowałam lecznicę As - ale też kurczę, na żółwiach nie za bardzo się znali.
Słyszałam jeszcze o lecznicy Psia Kość na Rojnej 17, że tam jeszcze lekarze w miarę pojęcie mają. Ale ludzie tam byli na zabiegach kosmetycznych - przycięcie dzioba, pazurków ...więc czy sa w stanie dobrze postawić diagnozę to nie wiem. Nigdy tam nie byłam.
Jak z Twoim żółwiem to coś poważnego to niestety obawiam się, że najlepiej jechać do W-wy do Salvetu.

żłówinka:
Ja w wakacje znalałam żółwia od żółwików. Lecznica dla zwierzat AS. ulica składowa 37a. O to numery telefonów ze strony internetowej 042 209 13 00 lub 042 209 13 01 lub 0501371920. Przed wizytą należy zadzwonić i zapytać kiedy przyjmuje lekarz od Gadów. Jak byłam tam z Jankiem to była tam jeszcze inna Kobitka z żółwikiem.
Mój żółwik miał ranę na szyi. Była czerwona i nie ciekawie wyglądała. Dostałam piochtanine dla zwierzaków i maść Solcosyryl. Wizyta kosztowała mnie 46zł. Nie wydaje mi się to zawrotną sumą. A jeśli chodzi o lecznice Psia kość. To dzwoniłam i pytałam  czy pomogą mojemu żółwikowi i niestety odmówili. Powiedzieli, że na żółwikach się nie znają. A szkoda bo jest to niedaleko mnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej