Żółwie lądowe > Wybieg

Wybieg w Puszczy Zielonce

<< < (2/40) > >>

TomaszW:
No cóż....
Pewnie jak się okazało, że nie ma szans na żółwia dla dzieci to i zdjęć nie będzie, bo po co się starać...
Przykre.... :(

an_na:
Jak już pisałam. Nooo jak bym się nie wgłębiła w temat to nie widzę zależności pomiędzy żółwiami a dziećmi. Ja mam córkę a ona prowadzi bogate życie towarzyskie ;) Mam kochaną siostrzenicę i jej znajomych, którzy bywają. Dzieci nie rzucają się na żółwie. To rodzice uczą ich szacunku do innych.

margherita:
poczekajmy troche spokojnie :) wybieg pozadny zbudowac to troche moze zajac czasu poza tym nie powiedziane ze ktos moze poswiecic na to caly swoj wolny czas ;) napewno zbuduja i fotki tez bede.ja zgadzam sie z Ania.od rodzicow zalezy szacunek dzieci do zwierzakow :)

batusia81:
Ja mam trójkę, ale najstarszy rozumie już wiele, średnia się uczy, że zwierzątko nie jest zabawką(poza tym skorupki to mój 'bzik' i sama się zajmowałam i będę JA ;) ),a najmłodsze będzie uczone.
Hobbi Pisała, że w weekend mąż będzie robił wybieg, także uzbrójmy się w cierpliwość, przy dzieciach nie zawsze ma się tyle czasu wolnego ile by się chciało mieć ;)

Tośka:

--- Cytat: Tomasz! w 09.06.2013, 20:32:15 pm ---No cóż....
Pewnie jak się okazało, że nie ma szans na żółwia dla dzieci to i zdjęć nie będzie, bo po co się starać...
Przykre.... :(

--- Koniec cytatu ---

Tomasz nie wyciągaj pochopnych wniosków
Pożyjemy zobaczymy.Ja byłabym skłonna zaufać rodzinie z dziećmi,taką samą ufność mnie okazano

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej