Pozostałe > Akcesoria

Terrarium z wyposażeniem - Warszawa

(1/2) > >>

mara:
Dzień dobry,

mam do oddania terrarium dla żółwia stepowego z pełnym wyposażeniem, wsadzonymi roślinkami i zapasem lamp. Chętnie wzięłabym za to jakieś pieniądze, ale generalnie jeśli ktoś nie ma zasobów finansowych, a terrarium poprawi jakość życia jego gada to można się dogadać. Transport to niestety problem i nie jestem go w stanie zapewnić. Do oddania mam nawet lodówkę, w której już od kilku lat zimuję żółwia, pomimo upływu lat trzyma temperaturę stabilnie.

Wymiary zewnętrzne terrarium: długość 147cm, głębokość 67 cm (żeby mieściło się w większości drzwi), wysokość 52 cm. Wysokość od podłogi do dna 86 cm (tak, że mieście się lodówka), ale można to zmniejszyć wyjmując spod nóżek deski i przykręcając regulowane spody nóżek, minimalna wysokość od ziemi do dna to 81,5 cm.

Oddaję bo niestety zabiłam swojego żółwia... Proszę nie słać na mnie za to gromów sama płaczę pisząc tego posta. Chcąc zakończyć zimowanie nie w tę stronę przekręciłam pokrętło w lodówce - zanim się zorientowałam żółw zamarzł...

Kenet:
Bardzo ładne terrarium. Żółw miał świetne warunki. Szkoda, że tak to się skończyło, każdy popełnia błędy. Wiem, że to może być w tej chwili dla Ciebie trudne, ale nie rezygnuj z utrzymania żółwi. Jest wiele skorupek czekających na nowy lepszy dom, które można adoptować.

mara:
Dziękuję za słowa otuchy. Mimo wszystko nie podejmę się wzięcia kolejnej skorupki na lata. Roszponka była ze mną 27 lat i doświadczyłam jak wiele może się zmienić w tak długim czasie, a jeszcze sporo zmian przede mną.

mara:
Rozważam adopcję, ale na razie "na rynku" żółwi lądowych brak, dlatego cały czas zachęcam do oglądania terrarium - może poprawi ono warunki czyjejś skorupce.

mara:
Terrarium oddane Fundacji Epicrates.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej