Żółwie lądowe > Zimowanie

Czy mój żółw chce zimowac?

<< < (3/4) > >>

Majca:
niestety ale nigdzie kolo mnie nie ma specjalisty od gadow ale mieszkam na podkarpaciu zolw nie jadl nic wykopalam ale dalej spi musze go budzic bo inaczej spi caly czas nie wiem co robic bo wiem ze sie to zle skonczy. Przygotowywalam sie do tego dlugo ale niesety nie na zimowanie dopiero w trakcie posiadania gdy bylo za pozno sie dowiedzialam.

Majca:
Moge wyslac zdjecie zolwia

Majca:
tak wyglada moj zolw ma na imie Maja

Kenet:
Spokojnie. Nie spamuj wiadomościami na 3 różnych wątkach.
Nie wiem o który region Podkarpackiego Ci chodzi, więc masz tutaj propozycje:

Lek. wet. Anna Dziopak
specjalista chorób zwierząt nieudomowionych
Przychodnia Weterynaryjna PRO ANIMALI
ul. Miodowa 1, 36-100 Kolbuszowa
783 870 714

Lek. wet. Piotr Pawlikowski
specjalista chorób zwierząt nieudomowionych
Gabinet Weterynaryjny RZEKOTKA
ul. o.św. Jana Pawła II 104, 37-710 Żurawica
796 007 290, 537 375 272

      Lek. wet. Maria Hanc (Suszko) Rzeszów
 
Lek. wet. Anna Dziopak - Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych Kolbuszowa
 
Lek. wet. Piotr Pawlikowski - Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych Przemyśl
 
Lek. wet. Artur Sączawa Nowa Dęba
 
Lek. wet. Natalia Frączek-Grocholska Krosno
 
Lek. wet. Beata Romankiewicz Rzeszów
 
Lek. wet. Joanna Gaca Rzeszów

Jak widać trochę tych specjalistów jest, więc mam nadzieję, że kogoś znajdziesz kto jest blisko.  Tylko szybko bo stan może być poważny. Czy podczas tych kąpieli wydalił kał albo kwas moczowy? Czy podczas tego gdy jest obudzona to ma otwarte oczy czas nie otwiera ich prawie w cale? Czy zdjęcia są aktualne?
Jeżeli nie jest z nią tak źle, że nie otwiera oczu tylko jest po prostu senna to spróbuj jej dać coś co lubi najbardziej. Jakiś największy przysmak(może być nawet niezdrowy jak jabłko czy sałata). Trudno ocenić jest stan żółwia jedynie na podstawie wpisów, więc jak najszybciej udaj się do lekarza, który na własne oczy zobaczy z czym ma doczynienia.

Majca:
Podczas kapieli nie i rzadko kiedy to robila. Gdy sie budzi ma otwarte oczka. Tak zdj wykonane dzisiaj gdy byla obudzona, obudzona jest bardzo aktywna przez okolo 20 do godziny potem idzie znowu spac. Probowalam dac jej ulubiony przysmak ale nie reaguje. Przepraszam za spam ale wiadomosci byly napisane juz bardzo dawno ale nie potrafilam ich wyslac. Weterynarz zostal odnaleziony i badania beda przeprowadzona w laboratorium. Dziekuje za pomoc

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej