Żółwie lądowe > Zimowanie

Hibernacja w terrarium

<< < (2/2)

Kenet:
W takim razie zaopatrz się w termometr(i higrometr najlepiej też).
UVB powinno mieć wartość 15.0 z dopiskiem Extra Desert czy coś takiego, ale to nie jest najważniejsze w tym momencie, można się tym zająć na wiosnę.

Ja używam takiego poidła i jest zadowolony. Jest stabilne i się nie przewraca
https://www.google.pl/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.terrarium24.pl%2Fexo-terra-miseczka-na-pokarm-duza-nowosc-8121-ex4-p-453.html&psig=AOvVaw0Bu_tp1kFasM2FGpGkE0By&ust=1704586807992000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBIQjhxqFwoTCIjvx---x4MDFQAAAAAdAAAAABAL

Lista polecanych weterynarzy z Łódzkiego. Jest ich całkiem sporo. Ja w pierwszej kolejności wybierałby tych z tytułem specjalisty od zwierząt nieudomowionych
Lek. wet. Marcin Klimczak   Łódzkie   Łódź
 
Lek. wet. Tomasz Jóźwik - Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych   Łódzkie   Łódź
 
Lek. wet. Izabela Piórkowska - Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych   Łódzkie   Łódź
 
Tech. wet. Krzysztof Piórkowski   Łódzkie   Łódź
 
Lek. wet. Aleksandra Bobińska - Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych   Łódzkie   Łódź
 
Lek. wet. Magdalena Archetka - Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych   Łódzkie   Konstantynów Łódzki
 
Lek. wet. Mateusz Michałkiewicz - Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych   Łódzkie   Zgierz


PanHenryk:
Bardzo dziękuję za polecenia. Wybiorę się z nim.
Wydaje mi się, że jemu nie dolega nic w związku z tym spaniem w tym okresie ponieważ on tak ma co roku o tej porze. Jesienią zasypia już i do jakiegoś lutego/marca będzie tak spał z krótkimi pobudkami. Zastanawiało mnie po prostu szczególnie czy w tym okresie go dokarmiać i palić żarówki bo to jednak wygląda na głęboki sen. Ale dopytam też tego veta w takim razie, a na razie standardowo go dokarmiam i doświetlam.

Kenet:
Nie można mu pozwalać na taki sen bo jest on wyniszczający dla organizmu.
Za rok już trzeba przeprowadzić prawidłową hibernację.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej