Strona/Forum > Zloty forumowe

29-30.09.2012 Warszawa - wstępny plan naszego zlotu

<< < (3/13) > >>

sola:
Ja już postaram się razem z chłopakami stawić się już wieczorem w piątek, wyjedziemy pewnie popołudniu po pracy więc na nocne piwko się stawimy :D

Ja z Moim Rafałem chcemy odwiedzić Centrum Kopernika, ale to jakoś elastycznie możemy wpleść pomiędzy luki czasowe harmonogramu zlotu.
Jeżeli w niedzielę Wege może nam dostarczyć dodatkowych atrakcji w zoo, to uważam, że ten dzień to nie głupi pomysł.

she:
wszyscy do Kopernika chcą iść, a wg mnie tam nic ciekawego nie ma ;) Chyba klimatu nie czuje  :laugh:

enter:
Ja też uważam, że jeżeli Wege mówi, że niedziela jest lepszym dniem na zwiedzanie zoo, to dla mnie żaden kłopot przyśmigać w niedzielę rano.

ankan:
W takim układzie Zoo w niedzielę a sobotę można podzielić. Część może chcieć zwiedzać miasto, część muzeum. Ja bym się pisała na Centrum Kopernika. Tylko albo się już dzielimy i umawiamy w konkretnych miejscach albo zbiórka koło południa w centrum i się rozdzielamy. W Centrum to pewnie spokojnie 3-4 godz. zejdzie.

semiramida:
OK, w takim razie nowy harmonogram:

PIĄTEK
wieczór: ok. 22 - nocne piwko dla pierwszych przyjezdnych (wege, sola i Rafał, Jakub), kto jeszcze niech się deklaruje, żebyście się nie zagubili.

SOBOTA:
dzień: 12:00 zbiórka w centrum (pod kolumną?), część grupy spacerkiem pójdzie do CNK (chyba najlepsza opcja biorąc pod uwagę że dojazd tam jest obecnie utrudniony), a część może zacząć zwiedzanie miasta. Teraz tak, jeżeli w grupie będzie min. 15 osób to można nabyć bilety grupowe za 20 zł każdy plus dwa wejścia gratis dla 16. i 17. osoby (jako opiekunów). To 300 zł na 17 osób, każdy więc zapłaci 17,7 (lub zeta więcej przy 30 osobach) zamiast 22 zł (jak przy normalnym bilecie). Na taki bilet grupowy trzeba zrobić rezerwację. Cennik tu --> http://www.kopernik.org.pl/informacja/bilety/
Pytanie, ile osób się wybiera? Z tego co wiem, pewny skład się prezentuje tak:
ankan, sola i Rafał, Jakub

wieczór: 18-19, knajpka - tu moim zdaniem nastawmy się na rozmowę siedzącą przy piwku a nie tańce-łamańce. Jak nas najdzie ochota, zawsze będzie można się gdzieś ruszyć, a mamy sporo spraw do obgadania. Kto będzie? Na razie wiem, że na pewno będą:
ankan, sola i Rafał, Jakub, wege, semiramida i Michał

NIEDZIELA:
dzień: 8:50 zbiórka pod ZOO; zwiedzanie do 15-16 w składzie:
wege, enter z Rodzinką, sola i Rafał, Jakub, ankan

wieczór: czas pożegnań


Z mojej strony mogę na 100% powiedzieć, że będziemy na spotkaniu w sobotę wieczorem. Nie wiem, czy uda się czasowo stawić w trakcie obu dni, a jeśli nie, to będziemy musieli wybrać, zoo czy Kopernik.. Tak że póki co jesteśmy elementem ruchomym na dziennej liście obecności.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej