Strona/Forum > Zloty forumowe

KRAKÓW 5.11.2010 mini-zlocik

(1/12) > >>

sola:
no właśnie miałam o tym pisać....Bo tak się składa, że dzisiaj wróciłam z Krakowa i na początku listopada znowu wybieram się tam na niecały tydzień i tak z Basią gadałyśmy, że można by się na kawę gdzieś ugadać. Krakowiacy co wy na to?

Serpentin:
Witam, Co prawda za kawą nie przepadam, ale spotkać się i pogadać nie odmówię (chociaż Basia wspominała chyba o jakimś piwku hi hi). Od siebie mogę zaproponować wspólne odwiedzenie Akwarium na Sebastiana. Postaram się przygotować jakieś smakołyki lądowcom, myślę że miło będzie pooglądać zajadające olbrzymie. Oczywiście to tylko taka moja propozycja. U mnie odpada na pewno 13-14.11 – bo w sobotę Ostrava a w niedzielę muszę po niej odpocząć.

Pozdrawiam


Beata:
Sola a w jakich dniach dokładnie będziesz? Jak nic mi nie wyskoczy to przyjdę :)
W akwarium w sumie już byliśmy...

Serpentin:
Witam no mnie się listopad jednak nie zapowiada przystępnie jeśli chodzi o wolne terminy. 6-7.11 będę na Zlocie Akwarystów w Krakowie, 13.11 –Giełda w Ostravie, 14.11 po giełdzie chociaż myślę, że już do popołudnia zdarzę wypocząć ;)  Jednak póki co chyba, weekend 16-17.11 oraz 23-24.11 oraz 30-31.11 mam wolny. W ciągu tygodnia to jedynie wtorek mam jakiś luźniejszy reszta dni to naprawdę ciężko powiedzieć.

Pozdrawiam, i mam nadzieję, że jednak termin będzie ustalony gdzieś na połowę listopada, dobra wiem że jestem okropny, że tak pod siebie.

Basia:
Ser-pen-tin !!! ja jestem przeciw alkoholizmowi!!! A u nieletnich szczególnie!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej