Strona/Forum > Zloty forumowe

Ludzie trzeba się spotkać!

(1/14) > >>

malwa:
Hejka! Mam pomysl jak mozemy zrobic coroczne spotkanie naszych forumowiczow! Ja bym to zrobila tak: -przynajmniej z 3-4miesiace ustalic miesiac i dzien,-zrobic male glosowanie gdzie by bylo najlepiej sie spotkac (mam na mysli miasto), jesli latem moze Baltyk , zima moze Zakopane , moze Warszawa, albo inne miasto z dobrym polaczeniem autobusow , samolotow i pociagow,-wybrac miejsce , moze restauracja  nic zbyt kosztownego tak aby kazdego bylo stac , (mozemy zrobic wpierw jakas mala skladke),moze mala wycieczka do zoo gdzies gdzie maja zolwiki.Trzeba by to jeszcze dobrze przemyslec i sprubowac cos zadzialac , napiszczie co myslicie , tylko prosze nie wypisujcie wlasnych miejscowosci bo wam bedzie blizej itp. tylko przemyslcie sprawe dobrze tak aby bylo to jak najbardziej mozliwe dla wszystkich.

malwa:
Moze ja zaczne   ;D : co powiecie na koniec sierpnia?z miast to Gdansk, Poznan, Wroclaw, Krakow, Warszawa...godzina okolo poludnia...z restauracja czy pabem to jeszcze do ustalenia .

ankan:
Myślę, że spotkanie jest dobrym pomysłem...:)
Zoo jest też ładne w Poznaniu, żółwiki mają...tylko nie wiem jak z komunikacją.
Z "lotniskowych" miast to chyba tylko W-wa lub Kraków mają najlepsze połączenia.
I najlepiej jakiś weekend - mniej osób będzie miało problemy z urlopem lub rezygnacją z zajęć.
Ja terminowo wolałabym późną wiosną-latem-wczesną jesienią- zimy nie lubię i jestem wtedy strasznie mało mobilna...więc koniec sierpnia jest jak najbardziej OK.

malwa:
Warszawa ,Krakow, Gdynia, Poznan, Wroclaw, Szczecin, Bydgoszcz, to miasta do ktorych mogla bym sie bez problemu dostac , albo miasta lezace nie daleko.Moze kazdy napisze gdzie mieszka i mozemy wybrac miasto gdzie jest najwiecej forumiarzy, te osoby mogly by rozejrzec sie i zamowic miejsce spotkania.(to tylko jeden z pomyslow)

malwa:
Moze pierwsze glosowanie czy pasowalo by wam 29. lub 30 sierpnia? nie wiem czy robic to w formie ankiety , czy po prostu po przez posty sie dogadamy?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej