Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.04.2024, 20:04:00 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009  (Przeczytany 62624 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #60 dnia: 22.07.2009, 21:52:50 pm »
Przypominam tylko o naszym zlociku, mozna by juz liste wymian robic ja na 99% przywioze jakies roslinki wlasnej hodowli , zerkne jeszcze za nutrobolem jesli beda w malych opakowaniach to kupie pare , bo reptavite kupuje na necie wiec wszystko idzie w duzych boxach, wiec raczej na lotnisku mogli by to mi zabrac to samo jesli rozpakuje, bialy proszek napewno bedzie sie zucal w oczy  ;D, ale co mi sie uda zakupic w zoologu to przywioze najwyzej mozna pootwierac i podzielic ;), mowie na 99% bo nie wiem czy w Dublinie mi niczego nie skonfiskuja bo co chwilke zmieniaja im sie tam zasady  >:(... ale bede sie starac. To samo co do pokoi z tego co wiem Ankan zabukowala mi dwuosobowke wrazie jak by jakas gapa nam sie znalazla.... :-\, bedziemy upychac po szafach ;).
Ja osobiscie juz nie moge sie doczekac , fajnie jesli pare osob zdecyduje sie przyjchac juz w piatek wieczorkiem ....

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #61 dnia: 23.07.2009, 08:26:15 am »
malwa uważaj bo wiesz jak to na lotniskach jest, zafundują Ci rewizję osobistą a to jest niezbyt ciekawe.

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #62 dnia: 23.07.2009, 10:28:47 am »
Ja się postaram być już na piątek rano bo planuję wyjechać w czwartek wieczorem. Żywych roślin niestety nie przywiozę żadnych, bo nie hoduję. Suszki też w Polsce są dostępne, więc nie wiem co mógłbym przywieźć? Może ewentualnie suszone płatki kwiatów (malwa, hibiskus i takie tam) ::) Chyba, że ktoś ma jakieś życzenia co do sprzętu niedostępnego w Polsce lub do jakichś elementów dekoracji (piękne płaskie kamienie, kora)? w końcu mam 15% zniżki.... ;)
« Ostatnia zmiana: 23.07.2009, 10:36:42 am wysłana przez witia »
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #63 dnia: 23.07.2009, 10:59:53 am »
Spokojnie Bartku , latam dosyc sporo np. w zeszlym roku bylam w samolocie 18razy, w tym roku troszke mniej ale przyznam ze troszke mnie strach oblecial po tych ostatnich francuzkich tragediach :'(, troszke juz wiem co jak popakowac i co wolno a co nie , z tym ze tak jak mowie u nich to ciagle jakies zmiany , najlepsze to ze w polsce zawsze maja jakis problem, a to do zdiecia , a to ze paszport stary nigdzie indziej nie robia takich problemow jak u nas >:(.
Witia dobry pomysl ale moze najpierw zazuc fotki, z cenami jakis ciekawszych rzeczy ktore zeczywiscie uwazasz ze mogl bys przywiesc i wtedy zrobimy liste osob zainteresowanych , mozesz tez zapytac szefa jak by co czy mozesz cos wzrucic do sklepu , bo sam wiez ze z ludzmi to ruznie.
Witia a gdzie nocujez w Krakowie bo Ankan znalazla dos tanie pokoje , mozna je zabukowac bez wplacania depozytu ;).
Ja przylatuje w piatek wieczorem wiec na pewno zrobimy jakis wyskok na miasto...
No to mamy
Ankan,
Witia,
Malwa,
Chyba Beata,
Ktos jeszcze pisze sie na piatek? jesli nie to chociaz wstepnie prosze pisac tak mniej wiecej o ktorej zlondujecie w sobote zebysmy mogli jakos dzien zorganizowac.

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #64 dnia: 23.07.2009, 11:17:47 am »
Witia dobry pomysl ale moze najpierw zazuc fotki, z cenami jakis ciekawszych rzeczy ktore zeczywiscie uwazasz ze mogl bys przywiesc i wtedy zrobimy liste osob zainteresowanych

To jest też dobry pomysł, tak zrobię  ;)

Witia a gdzie nocujez w Krakowie bo Ankan znalazla dos tanie pokoje , mozna je zabukowac bez wplacania depozytu

Nic jeszcze nie zabukowałem bo szczerze Wam powiem, że nie pytałem się jeszcze w pracy odnośnie wolnego na Nasz zjazd. Nie to, że jestem nieśmiały  ;), tylko chodzi o to, że ja dopiero zacząłem tam pracę (tj. 1 lipca) i nie chciałem już tak od razu pytać się o wolne - sami wiecie jak to na początku jest. Ale mam bardzo fajnego szefa na moim dziale, także myślę, że problemu z wolnym nie będzie. W przyszłym tyg. wypytam się go co i jak, wkońcu to tylko 3 dni... ;)
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #65 dnia: 23.07.2009, 11:27:02 am »
A sklep jest otwarty 7 dni w tygodniu? Hmmm.... zawsze mozesz powiedziec ze to sprawa rodzinna, albo nie klamiac czysto naukowa ;D...
Jeszcze nawiazujac do zlotu i tu pytanie do osob z Krakowa czy mogli by zalatwic plakietki takie na koszulki , bo koszulki chyba by byly za drogie a takie plakietki po pare zl. z naszym logiem, data zlotu no i miejscem bo moze za rok badzie gdzies indziej ;), mysle ze mogly by byc bardzo fajnym pomyslem i pamiatka:D. Wkoncu zlot to zlot...
A Witia to jak juz sie dowiez co i jak to moze tez piszez sie na ten hostelik co my?

Offline sola

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 16
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #66 dnia: 23.07.2009, 11:36:39 am »
Ja przyjade w sobote rano, o której nie wiem właściwie moge być na każdą godzine.....wracaćbede raczej tego samego dnia także kwestia noclegu mi odpada

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #67 dnia: 23.07.2009, 11:36:57 am »
Sklep jest otwarty 6 dni w tygodniu z tym, że ja jestem tam tylko na pół etatu tj. 2,5 dnia. Ze względu na studia sam zaproponowałem moje dni pracy: czwartek, piątek i co druga sobota, ale tak jak mówię mam bardzo fajnego szefa i pogadam z nim, czy bym w tym jednym tygodniu nie mógł pracować poniedziałek, wtorek i środa. Myślę, że jak powiem mu, że jadę na zjazd "naukowy" ;D to się nawet i ucieszy, w końcu chodzi o żółwie, z którymi i w sklepie mamy do czynienia... Do końca tego tygodnia mam już wolne. W przyszłym tygodniu nagram mu sprawę no i zobaczymy... Jak tylko nadejdzie odpowiedź pozytywna to bukuje pokój - Malwa, bardzo chętnie w tym hostelu co i Wy, zawsze to raźniej  ;) Ty będziesz sama czy z Garym?
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #68 dnia: 23.07.2009, 11:47:38 am »
Nie Garnek niestety nie moze przyleciec , a szkoda bo Krakowa jeszcze nie widzial , ale miejmy nadzieje ze to nie pierwszy i nie ostatni nasz zlot wiec jeszcze chlopaka przytacham ze soba spokojnie, zreszta kto mi zolwie nakarmi ;D, znajac zycie jeszcze z tydzien po zlocie bede umierac  ;D, zreszta wydaje mi sie ze nie ja jedna...

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #69 dnia: 23.07.2009, 11:55:22 am »
No dokładnie. Zjazd będzie można ewentualnie powtarzać, to jest dobry pomysł ;)
znajac zycie jeszcze z tydzien po zlocie bede umierac  ;D, zreszta wydaje mi sie ze nie ja jedna...

... też mi się wydaje, że takich będzie więcej  ;D
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline ankan

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw pustynny (Geochelone sulcata)
  • ***
  • Wiadomości: 9194
  • Reputacja: 170
  • Posiad. gat: Żółw lamparci (Geochelone pardalis)x3
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #70 dnia: 23.07.2009, 16:03:41 pm »
Myślę, ze to dobry pomysł, żeby każdy napisła co moze przywieść, a reszta sobie "pozamawiała". Przynajmniej będzie wiadomo co zapakować..:)
Przygotuję jakoś zestaw roślinek.

Witia - fajnie jakbyś mógl wstawić fotki "akcesoriów terraryjnych" plus ceny. Łatwiej byłoby wybierać..:) Chyba, że sklep ma stronę inetrnetową i można podejrzeć asortyment?
CHCESZ ODDAĆ LUB ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA KLIKNIJ TUTAJ

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #71 dnia: 23.07.2009, 17:03:07 pm »
Sklep stronę ma, ale asortymentu jako takiego na niej nie ma - wszystko bardzo ogólnie. Porobię po prostu jakieś fotki i wstawię razem z cenami na forum, żeby każdy mógł sobie coś tam ewentualnie wybrać. No wiadomo, jak się zgłosi nagle dziesięciu chętnych na kamienie i korzenie to raczej nie będę mógł tego wszystkiego dla wszystkich przywieźć chociażby ze względu na miejsce w walizce no i wagę. Ale to nie ma co na razie martwić się na zapas.... Jak tylko będę miał fotki to je wstawię ;)
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline kondi

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 9
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #72 dnia: 23.07.2009, 22:05:33 pm »
Witia dobry pomysl ale moze najpierw zazuc fotki, z cenami jakis ciekawszych rzeczy ktore zeczywiscie uwazasz ze mogl bys przywiesc i wtedy zrobimy liste osob zainteresowanych

To jest też dobry pomysł, tak zrobię  ;)

Witia a gdzie nocujez w Krakowie bo Ankan znalazla dos tanie pokoje , mozna je zabukowac bez wplacania depozytu

Nic jeszcze nie zabukowałem bo szczerze Wam powiem, że nie pytałem się jeszcze w pracy odnośnie wolnego na Nasz zjazd. Nie to, że jestem nieśmiały  ;), tylko chodzi o to, że ja dopiero zacząłem tam pracę (tj. 1 lipca) i nie chciałem już tak od razu pytać się o wolne - sami wiecie jak to na początku jest. Ale mam bardzo fajnego szefa na moim dziale, także myślę, że problemu z wolnym nie będzie. W przyszłym tyg. wypytam się go co i jak, wkońcu to tylko 3 dni... ;)

jak coś zawsze możesz powiedzieć mu przecież, że jedziesz do Krakowa na konferencję żółwiową na bardzo wysokim szczeblu, jak coś wystawimy ci zaświadczenie :)

ps. malwa, witia, ankan, na priwa pójdzie zaraz do was mój numer telefonu, to tak na wszelki wypadek, w końcu jestem miejscowy (w zasadzie imigrant, ale mieszkam w Krakowie), nie gwarantuję, że będę osiągalny cały czas, bo stos książek z filozofii kultury do egzaminu sobie leży koło mnie razem z 1 rozdziałem pracy i wywołuje wyrzuty sumienia, ale zawsze jak będę pod telefonem to może uda mi się przynajmniej wam pomóc w jakiś sposób jak będzie potrzeba
may you always hear the whisper of wings

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #73 dnia: 23.07.2009, 22:16:28 pm »
Super Kondi, dzięki :D Mam nadzieję, że jakąś przerwę tam sobie zrobisz... w końcu następny zjazd jak wszystko dobrze pójdzie byłby dopiero za rok, no chyba, że da radę wcześniej ::)

A z tym zaświadczeniem to niezły pomysł, choć myślę, że nie będą żądali ode mnie jakichś potwierdzeń. Powiem, że beze mie to zjazd się nie odbędzie, bo to ja mam klucz od sali konferencyjnej...  ;D
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline ankan

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw pustynny (Geochelone sulcata)
  • ***
  • Wiadomości: 9194
  • Reputacja: 170
  • Posiad. gat: Żółw lamparci (Geochelone pardalis)x3
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #74 dnia: 23.07.2009, 22:38:19 pm »
To jest myśl...:) Zawsze jakiś klucz do okazania się znajdzie...:) A któż sprawdzi do jakich drzwi pasuje...:)

Z kamieniami dla kilkunastu osób byłby faktycznie problem. Chyba by przyczepkę trzeba było wynająć. Ale może nikt nie będzie aż tak okrutny...:)

Mnie tam najbardziej nęci ta kora - u nas nigdzie takiej nie widziałam.

A tak na marginesie - jak Ci się pracuje?
CHCESZ ODDAĆ LUB ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA KLIKNIJ TUTAJ